Yurtiçi Kargo’yu Kim Kurdu ?

1982 yılında taşımacılık sektörüne adım atan Yurtiçi Kargo, Arıkanlı Holding’in katkılarıyla kurulmuştur. Firmanın günümüzdeki sahibi de Arıkanlı Holding olarak bilinmektedir.

Türkiye’de 1996 yılından sonra yurt dışı gönderilerine başlayan kargo şirketi, pek çok müşteriye doğrudan hizmet vermekte ve ürünlerin en hızlı süre zarflarında gönderilmesine katkı sağlamaktadır.

Kargo paketlemesi sürecine 2006 tarihinde adım atan Yurtiçi Kargo’nun standart kutu, rulo paketler ve normal kargo poşetleri gibi gönderim seçenekleri bulunmaktadır.

Elektronik eşyaları garanti kapsamına alabilmek adına havalı paketlerde gönderebilen Yurtiçi Kargo’nun 2011’den sonra Ipad ve Iphone ile gönderim hizmetleri de sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır. Firmanın genel şubesi İstanbul’da yer almaktadır.

Kim Kurdu : Arıkanlı Holding


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


9 Comments

 1. çok rezıl bir kargo ıkı haftadır kargom gelmedı ya bu işi bırakın yada doğru düzgün yapın

 2. Hiç memnun kalmadığım bir kargo genelde evde bulunmamıza rağmen bir türlü evde bulamazlar mağdurumda mağdur

  • Müslüm Bey;
   Yorumunuz yayınlıyoruz fakat ilgili mercilere bu sorununuzu dile getirirseniz daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

 3. Yurtiçi Kargo çok sorumsuz başıboş iletişim kopukluğu olan berbat bir Kargo dur bu gönderdiğim kargolardan gördüğüm sonuç

 4. Kargoyu verdikten 4 gün sonra soruyorum adres yanlış diyorlar şubeye sordurtuyorum dağıtıma çıkamamış şubeden alabilirsiniz diyorlar şikayet dilekçesi oluşturuyorum bu seferde 2 defa gidildi evde bulunamadı diyorlar kargoyusivas merkezden alabilirsiniz diyorlar merkez adrese 120 km.kargomu verdiğim yere iade edin dedim karga halaa yok 10 gün olacak.Kargoyu verirken ilaç olduğunu özellikle söyledim hasta öldü yani ….

 5. Yorumları okudum herkesde aynı sıkıntı demekki hep aynı şeyi yapıyorlar.Yapılan şikayetlerde boş anlaşilan ilgilenen olmadığı için.Çok mahçup oldum karşı tarafa çok.Yemin ediyorum tüketici haklarına kadar gideceğim gerekiyorsa dava açacağim

 6. Yorumları okudum we çok şaşırdım doğrusu.. çünkü ben gerçekten çok memnunum yurtiçi kargodan.. o kadar çok sık kullanıyorum ki bu kargo şirketini ama hiçbir sıkıntı yaşamadım..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*