Tat Gıda’yı Kim Kurdu?

1967 yılından bugüne hazır yemek, konserve ürünler, makarna, süt ve süt ürünleri ile hazır gıda gibi bir çok alanda başarı elde eden Tat Gıda Bursa’da kurulmuş bir gıda şirketidir. Şirketin kurucusu Koç Grubu’dur.

Bursa Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçelerinde salça üretmekte olan firmanın ürünleri uzun süre kullanılabilir olması ve gıda yönünden kalite standartlarına uygunluğu nedeniyle sofraların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

SEK, Maret, Pastavilla gibi markaları da bünyesinde burundan Tat Gıda Sanayi A.Ş. 7 farklı yerde üretim tesisine sahiptir. Genellikle İstanbul, Bursa ve İzmir’deki ürünleriyle geniş bir kitleye yayılan Tat Gıda’nın bünyesinde çalışan sayısı 2000’in üzerinde olarak bilinmektedir.

Kim Kurdu : Koç Holding


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


4 Comments

  1. Tat gıda koçun sağlam şirketlerinden biri borsadan 7.10 dan aldığım fiyat şu an 5.40 civarında şirketin bedelsiz potansiyele varımdır şirketin hedefi nedir abd ve Japonya ya ihracat yapmaktadır şirket hakokunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim şirkete güvenimiz sonsuz yatırımız devam edecek selamlar

  2. Eşim bana salçayı Türkiye ye döndükten sonra sürekli TAT der. Kalite her zaman dünyanın her yerinde kendini belirler. Tüm TAT çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  3. Bende düne kadar her ürünü tat alıyordum markaya kurucuya olan güvenimden dolayı ancak dün köy salçası diye aldığımız salçadan canlı ve koca bi böcek çıkana kadar

    • Reklamlar için size paramı veriyorlar.
      İçinde koca 1 böcek çıkmış mış. Koçun meyve sularında kurtçuklar çıktı hemde ölüde vardı diride. Ev yapımı hiç 1 şeye laf yok ev yapımı salçaların lezzeti tat tan daha kaliteli salçalardan bile lezizdir. Biber domates karıştır ekmeğe sür 1 de ayran yap offf yeşil soğanı unutma. Bırak olum çatalı kaşığı bıçağı yemek ye olum kendine işkence etme zevk al parmaklarını yala bak ne kadar hoş. Iyy diyenler hep ıyy desin zevki bizim olsun çocuklar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*