Almanya Sosyal Demokrat Partisi’ni kim kurdu?-Almanya’nın en eski siyasi partisi

Alman Hristiyan Demokrat Partisi’nin kurucusu kim?-Christlich Demokratische Union Deutschlands

Bitcoin’i kim kurdu?-Uzay çağının tartışmasız para birimini kim icat etti?

Schalke 04’ün kurucusu kim?-Dünyanın en büyüklerinden olup da şampiyon olamayan takım…

Tat Gıda’yı Kim Kurdu?

1967 yılından bugüne hazır yemek, konserve ürünler, makarna, süt ve süt ürünleri ile hazır gıda gibi bir çok alanda başarı elde eden Tat Gıda Bursa’da kurulmuş bir gıda şirketidir. Şirketin kurucusu Koç Grubu’dur.

Bursa Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçelerinde salça üretmekte olan firmanın ürünleri uzun süre kullanılabilir olması ve gıda yönünden kalite standartlarına uygunluğu nedeniyle sofraların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır.

SEK, Maret, Pastavilla gibi markaları da bünyesinde burundan Tat Gıda Sanayi A.Ş. 7 farklı yerde üretim tesisine sahiptir. Genellikle İstanbul, Bursa ve İzmir’deki ürünleriyle geniş bir kitleye yayılan Tat Gıda’nın bünyesinde çalışan sayısı 2000’in üzerinde olarak bilinmektedir.

Kim Kurdu : Koçfft99_mf3940996

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Burhan Keskin 21 Ekim 2017

Tat gıda koçun sağlam şirketlerinden biri borsadan 7.10 dan aldığım fiyat şu an 5.40 civarında şirketin bedelsiz potansiyele varımdır şirketin hedefi nedir abd ve Japonya ya ihracat yapmaktadır şirket hakokunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim şirkete güvenimiz sonsuz yatırımız devam edecek selamlar

Turan Mağden 12 Şubat 2018

Eşim bana salçayı Türkiye ye döndükten sonra sürekli TAT der. Kalite her zaman dünyanın her yerinde kendini belirler. Tüm TAT çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Tuğba Aydoğdu 20 Ekim 2018

Bende düne kadar her ürünü tat alıyordum markaya kurucuya olan güvenimden dolayı ancak dün köy salçası diye aldığımız salçadan canlı ve koca bi böcek çıkana kadar