Sinpaş GYO Kimlerin?

Sinpaş GYO, bir inşaat şirketidir. Ana merkezi İstanbul’da bulunan şirket, yaptığı lüks ev ve siteler ile adından söz ettirmektedir. Türk inşaat mühendisi ve önemli bir iş adamı olan Avni Çelik, şirketin yönetim kurulu başkanlığında yer almaktadır. Ayrıca Avni Çelik, Türkiye’nin en zengin 100 iş adamı arasında adından söz ettirmektedir.

Sinpaş GYO’NUN En Büyük Sahipleri Kim?

Sinpaş İnşaat’ın kurucusu Avni Çelik, şirketle birlikte adı anılan önemli kişilerden biridir. 41 yıldır inşaat sektöründe adından söz ettiren Sinpaş, Türkiye’nin en köklü inşaat ve gayrimenkul kuruluşlarından biridir. En önemli isim Türkiye’nin 100 zengin iş adamı arasında yer alan ve inşaat mühendisi olan Avni Çelik’tir.

Sinpaş GYO’NUN Kuruluşu Nasıl?

1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş GYO, 1986 yılında Genel Müdürlüğü’nü Ankara’dan İstanbul’a taşımıştır. 1986 yılından bu yana inşaat sektöründe önemli işler başaran Sinpaş, bugüne kadar 80.000 kişiyi ev sahibi yapmıştır. Lojistik merkezinden, yapılara kadar birçok önemli alanın inşaatına imza atmıştır.

Sinpaş’ın açık anlamı, Sahil İnşaat ve Pazarlama A.Ş demektir. Bunun sebebi ilk kurulduğu zamanlarda yazlık işine girmeye karar vermeleridir.


%49 halka açıklık oranı bulunan Sinpaş, 2007 yılından bu yana borsa İstanbul’da görmektedir.
Doğaya ve çevreye saygılı geliştirdiği konut projeleri ile ilgi çekmektedir.
Sinpaş GYO Güvenilir Bir Şirket midir?

İnşaat sektörünün hareketlenmesi ise birlikte Sinpaş GYO’da birçok farklı proje ile faaliyetlerini göstermektedir. Gayrimenkul pazarı içerisinde önemli bir konuma sahip olan Sinpaş, uzmanlığı ve kalite anlayışı ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
2014 yılında açıklanan süper markalar arasında, gayrimenkul sektöründe Sinpaş GYO Superbrands seçildi. Aldığı ödüller ve tüm dünya çapında ünlü bir marka haline gelen şirket, müşterilerde güven uyandırmaktadır.
2009 yılında sektörde 35. yılını dolduran Sinpaş GYO, Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik konulu bir konferans düzenlemiştir.

Düzenlenen bu konferansa dünya liderleri de büyük ilgi göstermiş, Bill Clinton, Gerhard Schröder, William J. Clinton gibi önemli isimler konferansa katılmıştır.

2011 yılında ise imza attığı bir proje, En İyi Çoklu Residence ödülüne layık görülmüş, 2010 yılında ise Biyolojik Gölet Yarışması için tasarladığı göletler, Dünyanın En İyisi ödülüne layık görülmüştür.

2012 yılında düzenlediği ikinci konferansta, Dünyanın En İyi Teknik Direktörü ödülünün sahibi olan, Jose Mourinho liderlik sırlarını açıklamıştır.

İmza attığı birçok proje ile adından söz ettiren, inşaat sektöründe yaptığı tasarımlar ile müşterilerin dikkatini çeken Sinpaş giderek büyümekte ve kaliteli bir marka haline gelmektedir.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


1 Comment

  1. Ankara altınoran şantiyenizde edc inşatla 15 ay sorumlu ince işler formenliği yaptım şimdi ise işe ihtiyacım var yurt içi ve yurt dışı farketmez alçı montalama ve kara sıva ekibim mevcuttur 05327457056 saygılarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*