Nusret’in sahibi kimdir?

Steak House da çalışan ve kendi yeteneğini küçük yaşlarda geliştiren Nusret Gökçe, Nusret’in sahibidir. Nusret Gökçe küçük yaşlar da ilk abisinin yanında kasapta başlaması ile birlikte, yeteneğini yavaş yavaş ortaya göstermiştir ve arayanlar bile Nusretten özel olarak et istemektedir. Yeteneğini git gide geliştirdikten sonra yurt dışına gitmiş ve birçok kişi ile tanışıp adını duyurmuştur. En son New York’ a giderek, bir restoran da çalışmıştır fakat burada ki işi bitmesiyle İstanbul’ a gelmiştir. Burada et işinden en büyük başarısını elde etmiştir ve levent çamlık da ki Nusret eti açmıştır. Ortağı Mithat erdemdir ve maddi olarak yardımcı olmuştur.

Nusret’i Kimler Kurdu?

Büyük oranda kendini tanıtan ve yetenekleri ile herkesin damak tadına uygun pirzola, et, yapabilen Nusret Gökçe ile Mithat Erdem eşit ortaklıkla Nusret ti kurmuşlardır.

Nusret Kimlerindir?

Adını duyurması ve isminden de anlaşılacağı üzere Nusret, Nusret Gökçeye ait bir yerdir ve kendini ülkeleri gezerek tanıtmış, yakın zaman da Acun Ilıcalı Survivor bölümünden ödül olarak Nusret etler bizzat kendi elinden sunulmuştur. Nusret gökçenin kendi başarısı ile ve çabası ile bu kadar tanınmış ve emeğinin karşılığını almıştır. Gün geçtikte de kendini geliştirmeye ve ortaklığı büyüterek adını duyurmaya devam etmektedir.

Nusret Etleri Kaliteli Mi?

Nusret etlerinin özelliği, herkesin damak tadına göre pişirilmesi, seçilmesi ve işlem görmesidir. Bunları en iyi şekilde yerine getiren Nusret Gökçe açtığı mekâna da Nusret ismini vererek birçok kişiye kendini tanıtmıştır. Elinden özel olarak çıkan etler herkesin istediği gibi olması ve tam damak tadına uymasından dolayı bu kadar ilgi görmektedir. Askerlik döneminde bile komutanlarının bizzat Nusret’ e et yaptırmaları ve özel olarak seçtirmesi dikkat çekmiştir. Etin her şeyden önce iyi olması, iyi seçilmesinin yanı sıra asıl olarak nasıl yapılacağı önemlidir. Nusret Gökçe tam olarak bunu yapmaktadır. Zamanında etleri sabaha karşı seçerek 1 saat uyku ile etleri işlenmeden pişirerek farklı zevkler yaratmıştır. Nusret etin kalitesi ustasından yani Nusret Gökçeden gelmektedir. Şu an bulunduğu konum ise eskiden 1.800 TL maaş ile çalışan Nusret Gökçe 400 çalışanı ile hala yükselmeye devam etmektedir. Yurt dışından bile özel jetlerle gelerek yemek yemeğe gelen müşterileri, Nusret etin kalitesini göstermektedir. Bir çok ünlünün damak zevkini bildiğini ve röportaj da nasıl yediklerini söylemiştir. 2009 Yılından bu yana sürekli kendini geliştiren bir adam ve onun kurduğu büyük yemek zinciri bulunmaktadır.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


6 Comments

  1. Sayın nusret bey sizin başarı öykünüzü okudum bir başarı için gerekli olan sabır azim idalist bir öncü secerek yolunuzda takip etmeye çalışıyorum umarım bnde birgün meslegimde basarılı olarak kndimi ispatlarım

  2. Nusret bey size gelip rüyalarını gören iki kızım varorada yemek yemeyi arzu ediyorlar siz firmanızın fiat larda uygun bir haftanız varmıdır teşşekür eder selamlarımi iletirim

    • Erhan Bey; yorumunuzu yayınlıyoruz fakat burası Nusret’in resmi sitesi değildir ve kimkurdu ile aralarında herhangi bir bağ bulunmamaktadır. Dileğinizi ve istek hikayenizi doğrudan ilgili makamlarla paylaşırsanız sizinle itinayla ilgileneceklerdir.

  3. Nusret et tabi olarak başarılı ama şahenk beyin desteği önemlidir gençlere destek olunca bakın neler oluyor tabi Nusret kardeşimizde azimli helal olsun yenilik çok güzel geçen gün Çamlıca cami görmeye gittim bu inşayı görmek lazım müthiş eser cami karşışında çok güzel bir kafe açılmış nakha kafe Safranbolu lokum da satıyor lokum aldım kahvemi içtim Çamlıca camii izledim Yen’i Şaş’ları özledik nakha kafeyi tebrık ederim sıcak bir ortamı var dekor çok güzel burası Yen’i bir turizm merkezi olmaya aday.

  4. İstanbul’un zamanın ünlü mekanlarına çok gittim kibar düzenli samimi yerler tercihimdir biraz asabi yapım dolayısıyla dikkat ederim Yen’i mekanları görmek lazım oksıjeni bol Çamlıca camii güzel olmuş bir eser bitince değil yapılırken görmek hatırası başka oluyor bitince zaten geç kalıyoruz bu camiyi şimdi görmek lazım altı ay sonra bitecekmiş orada bir kahve nin tadı damağımda kaldı güzeldir kafe açılmış nakha tavsiye ederim Çamlıca cami karşısında otopark sorunu yok ilk kar buraya düşüyor izledim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*