Men’s Health dergisinin sahibi kim?

Her ne kadar erkek sağlığı adı altında görünse de biz bayanları da düşünmüş mens healt. Elimize aldığımızda kendimize ait birçok şey bulabilmekteyiz. Yaşama dair her şey, eğlenceli, yararlı videolar, gezilecek, görülecek yerler, sağlıklı yaşam için yapılacaklar, güzellik önerileri, teknoloji, spor, otomobiller, harika ipuçları, yapılması gerekenler, yapılmaması gerekenler, ağız sağlığından, cinselliğe daha neler, neler aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu dergi aylık olarak çıkmakta almanızı tavsiye ediyoruz.

Böyle bir içeriğe ücreti de makul değerde hatta piyasadaki birçok dergiye nazaran uygun bile diyebiliriz. “Men’s Health dergisinin sahibi kim?” sorusuna ise tek cevap verebiliriz Mark Bricklin dir.

Men’s Health Dergisinin Kurucusu Kim?

Öncelikle Men’s Health dergisinin kurucusu kim? Sorusuna cevapla başlayalım konumuza Men’s Health dergisinin kurucusu İlk olarak 1987 yılında Mark Bricklin’dir. Mark bricklin tarafından başlatılan, erkek Sağlığı, sağlık, spor, beslenme, ilişkiler, seyahat, teknoloji, moda ve finans gibi alanları kapsayan, erkekler için bir yaşam tarzı dergisi haline gelmiştir. Daha sonraki yıllarda Rodale inc. Tarafından ele alınan derginin yeni sahibi Rodele inc. ABD’deki en büyük bağımsız kitap yayıncılarından da biridir. New York da bir ofisi bulunmaktadır.

Mens Healt Dergisi Kimlerin Ve Nerenin?

Çoğu erkek kendi sağlıkları için çok da fazla dikkat etmiyor. Kadınlara oranla erkekler biraz daha sağlık konusunda biraz daha geri planda durmaktadırlar. Dergimizde daha çok bunlara değinilmiş yeme içme alışkanlıklarından seks hayatınıza istediğiniz konu hakkında bilgi bulabileceğiniz harika bir dergi olmuş men’s health. “Men’s Health dergisi kimlerin ve nerenin?” derseniz Rodale Inc. tarafın dan 47 ülkede ve 40 farklı sürümle yayınlanan Amerika merkezli dünyanın en büyük erkek dergi markasıdır. Ayrıca ABD gazete bayiliklerinde en çok satan erkek dergisidir. İlk önce bir erkek sağlık dergisi olarak yayınlanmaya başladı fakat daha sonradan beslenme, fit olma, moda ve cinsellik gibi erkeklerin tarzını ele alan konuları da içine almaya başladı. Oldukça geniş bir yelpazeden okuyucusuna seslenen Men’s Health Türkiye’de de aranan dergilerden bir tanesi haline geldi. Ayrıca okurlarına olan tutumları okurlarının memnuniyeti de ülkemizde de taktir topladı.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*