Mars Entertaintment Group’u kim kurdu?-Türkiye’nin eğlence durağı…

Faaliyetlerine başladığı zamandan beri Mars Entertaintment Group; yatırımcısına ve müşterisine farklı sektörlerde pek çok alanda hizmet vermektedir. Yaptığı çalışmaların merkezinde eğlence ve eğlence organizasyonları bulunan şirket, Türkiye’nin dört bir yanında modern, profesyonel, bir o kadar da amatör ruha sahip bir eğlence anlayışıyla müşterisine rahatlama imkanı sunmaktadır. Böylece Mars Entertaintment’ı tercih edenler doyasıya bir tatil ve etkinlikle kendilerini dinleme fırsatı bulmakta, stresli ve hareketli iş yaşantısında bir an olsun rahat nefes almaktadır.

Mars Entertaintment Group’un kurucusu kim?

Söz konusu şirket, kuruluş itibariyle son derece gençtir. Bu da onu enerjik, dinamik ve vizyon sahibi bir kimliğe sokmaktadır. Kurucu bilgilerini de verecek olursak Mars Entertaintment Group; 2001 yılında Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından kurulmuştur.

Mars Entertaintment Group’un kurucuları: Menderes UTKU (solda), Muzaffer YILDIRIM (sağda)

Modern eğlence anlayışı ile kısa sürede tüm Türkiye’de adını duyuran Mars, içinde bulunduğumuz 2017 yılı itibariyle sektörün liderlerinden biridir. Şu an için sinemalar, spa merkezleri ve spor kulüpleri şeklinde üç ana kategoride faaliyetleri bulunan şirket; yatırım ve organizasyonda bulunduğu her işte müşterisine tam memnuniyet sunmaktadır.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*