Lumberjack nerenin malı?

Günümüzde bakıldığında ayakkabı ve bot modelleri insanların daha şık ve çekici görünmesini sağladığı gibi aynı zamanda insanların ayaklarını da çeşitli zararlardan ve soğuk havadan korumaktadır. Kullanılan ayakkabı çeşidinin ayakta daha şık bir şekilde durması için satın alınan ayakkabın kaliteli bir marka olması gerekmektedir. Kaliteli bir marka olan ayakkabılar ayakta sürekli olarak kaliteli bir şekilde durduğu gibi aynı zamanda ayakları da özellikle kış mevsiminde daha sıcak tutmaktadır.

Günümüzde bakıldığı zaman kaliteli ayakkabı markalarından biri Lumberjack kullanıcılar tarafından tam not almış bir ayakkabıdır. Lumberjack nerenin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı bir İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalyan malı olan bu ayakkabı ve bot modelleri kişiler tarafından oldukça uzun bir süre çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Lumberjack Kimin Malı

Günümüzde en kaliteli ayakkabılar içerisinde gösterilen Lumberjack ayakkabı ve bot modelleri günümüzde kişiler tarafından en çok tercih edilen ayakkabı markası haline gelmiş bulunmaktadır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı modeli İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalya’da kurulan bu ayakkabı markasına son zamanlar Türk ayakkabı işi ile uğraşan iş adamı Mehmet Ziylan almaya karar vermiştir. Ziylan grup başkanı yapmış olduğu çalışmları sonucunda bu markayı da kendi Türk makasını haline getirmeyi başarmıştır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu sorunun cevabı artık Mehmet Ziylan olarak verilmektedir.

Lumberjack’in Sahibi Kim

Lumberjack üretmiş olduğu bot modelleri ile özelikle kış mevsimlerinde insanların bir numaralı tercihidir. Lumberjack’in sahibi kim diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanlar tarafından kurulmuş olan bu marka zaman için Türk bir iş adamı tarafından satın alınmıştır. Ayakkabı sektöründe çalışan Mehmet Ziylan Lumberjack markasının şuan ki sahibidir.

Lumberjack Kimlerin

Günümüzde en kaliteli ayakkabı markalarından biri olan Lumberjack kimlerin diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanların olan bu ayakkabı markası şuanda Türklere ait olan bir ayakkabı markasıdır. Türk şirketi olan Ziylan grup İtalyanlar ile yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda bu markayı Türk markası haline getirmiştir.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


12 Comments

 1. Lamberjack marka bir kışlık bot aldım.Fakat iç tabanı ayağımı rahatsız ediyor.Ayak tabanlarıma ağrı yapıyor.Botun içi rahat değil bir öneriniz var mi

 2. Bende bugün spor bir model aldım İnternet sitesinden flo dan fakat tabanı beni rahatsız etti yarın ya değişim yada iade edicem modelide çok sevmiştim halbuki

 3. Bende spor bir modelini aldim kral. Adamlar kopmuş on numara ayakkabi yapiyorlar nike adidas hava civa sizde alin giyin vizilti yapmayin ayakkabilar güzel hadi eyvallah…

 4. Ben geçen yıl bez tarzi spor ayakkabı aldım toplamda 3 ay giymedim. fakat ürün 3 yerinden yırtıldı. Kaliteli ayakkabi hemen yirtilmaz Lumberjack Firma yetkilileri hizmet sürelerinin 6 ay olduğunu söyleyip ilgilenmediler. Spor ayakkabisini kisinmi giyecegim de yirtildigi zaman bana hizmet vereceksiniz. Hizmet internet sitelerinde reklam yapmayla olmaz. Kaliteliyiz diyorsanız kaliteli hizmet vereceksiniz. Sadece satış yapmayla bu is olmaz satış sonrası hizmet vermeyi deneyin bence. Hiç memnun kalmadım.

 5. on numara ayakkabı. çok başarılı 2 senedir lumberjack giyiyorum ama son altı ay içinde fiyatları çok uçtu..
  yerli malı yurdun malı.

 6. Bir hafta oldu spor ayakkabı aldım çok rahat ve şık. Pahalı çok ayakkabı giydim ama en rahatı bu. Çok rahat ama kalite daha çok kullanınca anlaşılacak.

 7. 7M Liponis modelini alıp yurt dışı gezisine çıktım. 36 gün bu ayakkabıyı kullandım. Egimli yollarda ayağım astar üzerinde kayarak öne dayanıyor. Parmaklarım su topladı. Ayakkabunun astarı vücut ısısıyla yumuşayıp ayağımın altında toplanıyor. Geziden döndüm mağazaya götürdüm. Iki hafta sonra mesaj geldi;”Ayakkabuda üretimden kaynaklı bir hata yoktur, gelip mağazadan ayakkabunuzu alınız.”
  Firma hatasını kabul etmiyor. Kisaca “ASLA Luberjack almayınız”

 8. 7M Liponis modelini alıp yurt dışı gezisine çıktım. 36 gün bu ayakkabıyı kullandım. Kullanmaz olaydım…
  Egimli yollarda ayağım astar üzerinde kayarak öne dayanıyor. Parmaklarım su topladı. Ayakkabı astarı vücut ısısıyla yumuşayıp ayağımın altında toplanıyor. Geziden döndüm mağazaya götürdüm. Iki hafta sonra mesaj geldi;”Ayakkabınızda üretimden kaynaklı bir hata yoktur, gelip mağazadan ayakkabınızı alınız.”
  Mağazanın internet sitesine sorunu mesaj attım,gelen cevap;”Müşteri şikayetleri uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenmektedir. Çıkan karar nihaidir.”
  Firma hatasını kabul etmediği gibi, gerçek anlamda inceleme falan da yapıldığına inanmıyorum. İnceleme yapılıyor 8majı yaratılmak için 15 gün gibi bir süre bekletiyorlar. Uzmana değil sokaktaki adama gösterseler kusurlu astarı hemen farkeder.
  Kisaca “ASLA Luberjack almayınız”

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*