Kiğılı’nın sahibi kim?

Günümüze bakıldığı zaman pek çok giyim çeşidi bulunmaktadır. Bu giyim çeşitlerine bakıldığı zaman bunlar içinde erkek giyim ve bayan giyim olmak üzere farklı marka ve modeller bulunmaktadır. Erkek giyim de en iyi markalardan biri olan Kiğılı markası günümüzde en çok tercih edilen kaliteli markalardan biridir.

Günümüzde en çok tercih edilen Kiğılı’nın sahibi kim diye bakıldığı zaman bu mağazalar zincirinin sahibi Abdullah Kiğılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Abdullah Kiğılı kimdir diye bakıldığı zaman Abdullah Kiğılı 20 Nisan 1943 Malatya doğumlu olan bir kişidir. Kiğılı mağazalar zincirin sahibi ve kurucusu olan Abdullah Kiğılı aynı zaman Fenerbahçe kulübünde de yönetici olarak görev yapmaktadır. Abdullah Kiğılı, Kiğılı mağazalarının kuruculuğunun yanı sıra bir dönem futbol federasyon başkanı olarak ta çalışmıştır.

Kiğılı Ürünleri Kaliteli Mi?

Erkek giyimde erkeklerin bir numaralı tercihi olan Kiğılı giyime bakıldığı zaman bu giyim üretmiş olduğu farklı giyim çeşitleri ve kaliteli ürünleri ile geçmişten bugüne her zaman için en çok tercih edilen marka haline gelmiş bulunmaktadır. Kiğılı ürünleri kaliteli mi soruna bakıldığı zaman bu sorunun cevabı hiç kuşkusuz evettir. Kiğılı ürünleri içinde bulunan takım elbise, gömlek, triko, kravat, pantolon gibi tüm ürünler oldukça kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Kiğılı fabrikasının üretmiş olduğu bu ürünlere bakıldığı zaman bu ürünler çeşitli yöntemler sonucu üretilmektedir. Bu yöntemlerden geçen Kiğılı ürünleri sonuç olarak kaliteli bir şekle üretilmektedir. Büyük bir kalite ile üretilen bu ürünler alıcıları tarafından oldukça uzun bir süre çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Kiğılı Kimlerin ?

Türkiye’nin her yerinde bulunan Kiğılı fabrikaları müşterilerine sunmuş oldukları kaliteli hizmet ve kaliteli ürünleri ile sürekli olarak müşterilerinin bir numaralı tercihi haline gelmiş bulunmaktadır. Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde pek çok ürün satan Kiğılı kimlerin diye bakıldığı zaman bu fabrika ilk olarak Abdullah Kiğılı tarafından kurulmuştur. Abdullah Kiğılı tarafından kurulan bu fabrika zaman içinde beymen ile ortak olarak çalışmaya başlanmıştır. Günümüzde bakıldığı zaman bu mağazalar zincirinin başında bulunan isim Abdullah Kiğılı’dır.

Kiğılı’nın Kuruluşu

Dünyaca ünlü bir marka haline gelen Kiğılı’nın kuruluşu incelendiği zaman bu marka 1960 yılında Bingöl ilinin Kiğı ilçesinde Abdullah Kiğılı tarafından kurulmuştur. İlk olarak pantolon ve gömlek üreten marka 1969 yılından İstiklal caddesinde ilk mağazasını açmıştır. Açmış olduğu ilk mağazadan sonra bugüne dek sürekli olarak gelişerek günümüze kadar gelmiştir.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*