Granada Hotel kimlere aittir?-Akdeniz buradan sorulur!

Antalya’nın Okurcular Alanya ilçesinde Okurcular mevkinde bulunan Akdeniz’in en efsane otellerinden birisi hakkında dedikodu yapacağız bu sefer. Alanya Okurcular’da otel denilince akla ilk gelen isim şüphesiz “Granada Luxury Resort SPA & Thalasso otel“‘dir. Granada otel’in en önemli özelliği devasa boyutuna ve hacmine rağmen bir aile oteli olarak işletilmesidir.

Şimdi diyeceksiniz nası oluyor diye. Basbayağı “Üçdan” ailesi tarafından işletilmektedir bu koca tesis. 01.05.2010 tarihinde kurulan Granada Otel, 2012’de yabancı otel derecelendirme sitesi olan “Tophotels” tarafından dünyanın en iyi ve en lüks 100 oteli arasında seçilmiştir. Halen de “tripadvisor” gibi sitelerden en lüks ve kaliteli oteller arasında zikredilmektedir.

Granada Hotel Yönetim kurulu üyesi Hacı Osman Üçdan Bey aynı zamanda otelin sahipleri arasındadır. Kendisi otelin işletilmesinde “en iyiyi” prensip edinmiş birisidir. Hatta bir aile oteli olarak işletilen Granada Oteli diğer dev komplekslerin tersine artıklarını dahi çevresine atmayarak en güzide ve temiz hizmeti hedef almaktadır. Kendisi inşa edilmesine öncülük ettiği otel ile gurur duymak ile beraber bölgeye olan katkısından minnet duymaktadır. Zira Granada sayesinde Alanya Okurcular’a gelen turistler en kaliteli ve lüks hizmeti alarak mutlu ayrılmaktadır. Bu da bölgenin namını gün be gün arttırmaktadır.

6500 metrekare ile Akdeniz’in en büyük iskelesine sahip oteli olan Granada; eşsiz mimarisiyle ve binalarıyla bulunduğu bölgede resmen 5 yıldızlı lüks otellerin şahı konumundadır.

Hacı Osman Üçdan Bey kendi otelinin diğer başıboş 5 yıldızlı otellerden farklı ve kaliteli olduğunu, patornunun bir Genel Müdüre herşeyi emanet edip bıraktığı tatil köyleriyle kıyaslanmayacak durumda olduğunu ifade etmektedir.

Granada hotel kimindir (sahibi kimdir) ve de kim kurmuştur ?

Hacı Osman Üçdan

Yukarıda belirttiğim gibi Hacı Osman Üçdan tarafından kurulan Granada Hotel Üçdan ailesi tarafından işletilmektedir. Ülkemizde yerli şahıslar tarafından işletilip böylesine temiz ve de kaliteli hizmet veren otelin olması “Kimkurdu” ekibimizi mutlu etmektedir ve yerli girişimcilere de umut kaynağı olmaktadır.

Ayrıca belirtmem gerekir ki 2013’de Antalya Boğazkent Bölgesin’de de yeni bir 100 milyon euro’luk Otel yatırımına da başlamışlardır.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


6 Comments

  1. Dubaide Atlantis oteli havasında,Dünyanın en büyük curis gemisi kadar mükemmel konforlu muhteşem bir otel.Son derece ilgili bir personel ve sahibine türkiye ye bu kadar güzellik kattığı için sonsuz teşekkürler. Kendinizi özel hissedeceğiniz muhteşem bir adres.

  2. şimdiye kadar konakladigimiz 5 yıldızlı otellerden farklılığıni konsepti hizmeti 24saat güler yüzlü personeli ve en önemlisi her zaman işinin başında olan en küçük detayı atlamayan hacı osman ücdal ve oğlu ramazan bey efendi ile ortaya koydu her ayrıntı için tüm ekibe teşekkürler

  3. Granada luxury belekte konskladığımız otelin grandy kid’s oyunbölümünden özellikle çok memnun kaldık 4 yaşındaki oğlum ćıkmak istemedi oradaki sevgi ve gürnar hanımefendiler ćook ilgililer oğlum ayrılmak istemedi bizden çok orda durmak istedi. Otel 9 yıldız oyun bölümüne 8 yıldız ama yemekler hiç umduğum gibi değil biraz acele getiriliyor galiba yetiştirilsin diye yemeğe 2 yıldız verebilirim… bukadar harika bir otele yemekler biraz vasat kalıyor… benim şahsim düşüncem biraz geliştirilmelidir….

  4. 26 Ağustos 2018 Tarihinde giriş yaptığım bir tesis.Gerek oda temizliği,gerek yeme içme imkanları çok iyi bir otel.Görevli personeller son derece Güleryüz’le işini çok iyi yapmaktadırlar.Havuz mükemmel…Ailerle için ideal bir tesis.Tek kötü ve olumsuz yönü kalitesiz Arap turistler..Otel kalitesine yakışmıyorlar..

  5. 2 sene oldu granada ailesi ile tanıştığım böyle muazzam bu şekilde kalite 8 yıldızlı otellerde dahi görmedim,gerek aile gerek bekar çiftlerin çok büyük gönül rahatlığıyla tatil yapacağı otellere sahip bir firma granada ailesi, kaliteyi isteyen bir kişi kesinlikle granada otellerini tercih etmeli benim 3 yıldır bu otellerle tatil yapıyorum bu senede granada ailesini tercih edicem hiç şüphesiz sizleri seviyorum granada

  6. Otel tek kelimeyle şahane,işletmecisine ve çalışanlarına teşekkürler ,personel cok ilgili,güleryüzlü ,çok güzel ağırlandık aileler için mükemmel bir otel tekrar geleceğiz insallah

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*