Garnier’in sahibi kimdir?

Garnier, 1904 yılında kurulmuştur. Kurulduğu şehir ise Blois’dir. Kozmetik sektöründe uzun bir süredir hizmet veren Garnier Fransız kökenlidir. Bu firma bütün güzellik ürünlerini bünyesinde bulunduran 110 yıllık köklü bir kozmetik firmasıdır.

İsmini de kurucusu olan Alfred Amour Garnier’ dan almaktadır. Bu barka çok eski bir tarihe sahip olduğu gibi günümüz de de halen dünya üzerinde büyük bir popülerliğe sahip olup kaliteli bir firmadır. Dünyanın neredeyse her yerinde satış yapan bu firma kozmetik adına bütün ürünleri kapsayan çeşitliliğe sahiptir. Bu firma 1970’ li yıllar da ise başka bir kozmetik firması olan Loreal’ in bünyesine dâhil olmuştur. Halen hizmet veren bu firma birçok ülke üzerinde üretim yapması ile birlikte Fransız kökenli olup,  sahiplerinin ve hissedarlarının da büyük bir bölümünü Fransızlar oluşturmaktadır. Dünya üzerinde satışları olan Loreal markasının alt grup üyesi olan Garnier ülkemiz üzerinde de satışa sunulmaktadır.

Garnier Nerenin Malı?

Kozmetik sektöründe hizmet veren Garnier bir Fransız ürünüdür. Büyük bir firma olan Garnier tüm dünya üzerinde satış yapmaktadır. Ülkemizde de satışlar yapan bu firma 110 yıllık bir tarihe sahiptir. Üretimini farklı ülkeler üzerinde de gerçekleştiren firmanın kurucusu ise Fransız Alfred Amour Garnier’dır. Bu firma 1970’li yıllarda başka bir kozmetik firması olan Loreal ’in bünyesine dâhil olmuştur. Bu firma da Garnier’ın olduğu gibi Fransız bir firmadır. Büyük bir geçmişe sahip olan bu firma halen Fransız üretimi olmakta ve sahipleri de bu kişilerden oluşmaktadır.

Garnier Kimlerin?

Garnier, Fransız üretimi bir markadır. Bu markanın kurucusu Fransız kökenli Alfred Amour Garnier’dır. 1904 yılında Fransa’da kurulan firma 110 yıldır faaliyet göstermektedir. Garnier üreticileri bu süre için de halen Fransız üretimi olup bu ülkede üretim sağlamaktadır. Garnier 1970’li yıllar da başka bir kozmetik firması olan Loreal ‘in çatısı altına girmiştir. Bu firma da bir Fransız üretimi olup dünyanın birçok ülkesine hizmet vermektedir. Verilen hizmetler ülkemiz genelinde de kullanılmakta ve birçok firma tarafından ürünleri satışa sunulmaktadır.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


2 Comments

  1. Türkiye /Adana’dan bu maili gönderiyorum barışmanço bulvarındaki bim mağazasından bb kreminizi aldım içinde yarısı yoktu. Bence bu çok ayıp böyle kaliteli ve prestijli bir firmaya bunu hiç yakıştıramadım. Bu dolandırıcılık tır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*