Fotomaç’i Kim Kurdu ?

Dinç Bilgin’in kuruculuğunu üstlendiği spor gazetesi Fotomaç, 1998 yılından bugüne faaliyetlerini sürdüren bir gazetedir.

Kısa bir süre sonra Taraftar gazetesiyle birleşerek ”Taraftar Fotomaç” adını alan gazetenin 2005 yılında ayrıldığı bilinmektedir. Hisseleri Ciner Holding tarafından satın alınan gazetenin yayımcılığını Zeki Uzundurukan üstlenmektedir.

Tarık Çaldıran’ın editörlüğünü üstlendiği Fotomaç gazetesinde haber editörlüğünü Yüksel Gürsoy yapmaktadır. Genel merkezi Beşiktaş’da bulunan Fotomaç‘ın haber içeriği zengin ve güncel bilgilerden oluşmaktadır.

Maç sonu analizler, takımlara has yorumlar ve son dakika haberlerle zenginleştirilen gazetenin internet portalı geniş bir kitlye hitap etmektedir. Hıncal Uluç, Ayhan Akbin, Tuna Çam, Ali İhsan gibi muhabirlerle çalışan Fotomaç’ın baş editörü Hakan Erol‘dur.

Kim Kurdu : Dinç Bilgin

Dinç Bilgin

GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


1 Comment

  1. Zeki bey Fenerbahçeli olabilirsiniz ama tuttuğun takıma ekmeğini yediğin gazete de 5 sayfa ayırıp 30 milyon taraftarı olan büyük GALATASARAY ‘a 1 sayfa ayırmak çok ayıp. Seni esefle kınıyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*