Everlast kimindir?

Günümüzde bakıldığı zaman insanlar boş zamanların ve normal zamanlarda sürekli olarak müzik dinlemektedir. İnsanlar dinlemiş oldukları müzikler ile kafa dinlemekte ve rahatlamaktadır. Günümüzde bakıldığı zaman bir birinden farklı müzik çeşitleri bulunmaktadır. Bu müzik çeşitleri ülkelerden ülkelere göre de farklılık göstermektedir. Günümüzde bakıldığı zaman bazı sanatçılar vardır ki sadece kendi ülkesinde değil tüm dünya üzerinde tanınmaktadır.

Bu sanatçılardan biri de Everlast’tır. Everlast kimdir diye bakıldığı zaman Everlast İrlandalı , Amerikalı bir rapçidir. Everlast 18 Ağustos 1969 yılında doğmuştur. New York semtinde meyanda gelen sanatçı söz yazarlığı ve şarkıcı kimliği ile tanınmaktadır. Everlast’a bakıldığı zaman bu sanatçı özellikle What It’s like adlı şarkısı ile tüm dünya üzerinde tanınmaktadır. Tüm dünyanın yakından takip etmiş olduğu bir isim olan everlast house of pain grubu ile tüm dünyaya kendini tanıtmıştır. Everlast kimindir diye bakıldığı zaman Everlast kendi ismini şarkıya veren Everlast’ın gurubu olan House of pain gurubuna ait olan bir şarkıdır.

Everlast’ın Sahibi Kim

Everlast’ın sahibi kim diye bakıldığı zaman bu şarkının sahibi şarkıya kendi ismini veren Everlast’tır. Everlast House of pain grubunun bir sanatçısıdır. Everlast’a bakıldığı zaman Everlast şarkısının çıkması ile beraber Everlast House of pain grubundan ayrıldığını bildirmiştir. Gruptan ayrılma kararı alan Everlast gruptan ayrılma kararını da din değiştirmeye bağlamıştır. Din değiştirme kararı alan sanatçı İslam dinini seçtiğini belirtmiştir. Gruptan ayrılmasının ardından kariyerini solo olarak sürdüren Everlast eskiye göre daha çok dinlenilmeye başlanmıştır. Everlast solo kariyerinde çıkarmış olduğu albüm ile 1998 yılında da oldukça fazla satmayı başarmıştır.

Everlast Nereli

Dünyaca ünlü bir sanatçı olan Everlast 1969 yaşında doğmuştur. Şuanda 46 yaşından olan sanatçı grup ile veya tek başına çıkarmış olduğu şarkılarda oldukça fazla dinlenilmeyi sağlamıştır. Evelast nereli diye bakıldığı zaman Everlast Amerika nüfusuna sahip olan bir sanatçıdır. Everlast’ın şarkıları sadece Ameraki’nın New York kentinde değil aynı zaman dünyanın pek çok yerinde büyük bir hayranlık ile dinlenilmektedir. Bu ülkeler arasında Türkiye’yi de örnek göstermek mümkündür.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*