D&R’ı Kim Kurdu ?

Türkiye’nin bir çok ilinde satış mağazası olan ve mağazalarında elektronik ürünler, filmler, kırtasiye ürünleri, kitaplar, müzik albümleri, oyuncak ve çeşitli hediyelik ürünler satışı yapan D&R Kasım 1996 yılında İstanbul‘da kurulmuştur. İlk mağazasını ise 1997 yılında İstanbul’un ilçeleri olan Kadıköy ve Erenköy‘de açmıştır.

Bir Türk şirketi olan D&R, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. tarafından kurulmuş olup 25 ilde toplan 142 mağazaya sahiptir. Türkiye’nin kitap satışı yapan en büyük şirketlerinden olan D&R mağazalarını genel olarak Türkiye’nin işlek caddeleri ve büyük alışveriş mağazalarında açmaktadır.

D&R mağazaları bulunan 25 ilimiz şunlardı;

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, EskişehirGaziantep, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon

D&R açtığı mağazaları dışında Türkiye’nin her yerine internet üzerinde online satış hizmeti de bulunmaktadır.

Kim KurduDoğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


8 Comments

 1. Bir daha dr gitmek mi tovbeler olsun, 1 aydir online siparisini verdigim urunler istanbulun gobeginde oturmama ragmen elime ulasmadi, neymis efendim depodan cevap bekliyorlarmis!! Her aradigimda ayni cevap!! Bir daha asla dr!!!

 2.  

  Sayın ayşe çoban

  16 Ekim 2016 Pazar tarihinde vermiş olduğunuz W173562528 No’lu siparişinizdeki sipariş numarasi da budur!! Cin den siparis verseydim simdiye gelmisti, tabi bu yorumlada kimse ilgilenmeyecek biliyorum, ama en azindan siparis vermek isteyen insanlar bu yorumu gorup kesinlikle siparis vermesin derim ben!!

  • Ayşe Hanım;
   Şikayetinizi burada yayınlıyoruz. Hem tüketici bilinci hem de kamuoyuna karşı şeffaflık açısından. Fakat burası D&R’ın resmi şubesi değildir, tamamen ayrı bir sitedir. Dolayısıyla şikayetinizi ilgili mercilere yoruma kapalı ve net bir şekilde iletmenizi rica ve tavsiye ederiz. Tüketici bilinci açısından tüm vatandaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

 3. logosunun anlamı lazım çok acil. bilen varsa lütfen söylesin. bulamazsam düşük not alıyorum. çok önemli. lütfen söyleyin.

 4. DNR WEB SİTESİNDE DA MUHATTAP YOK SİPARİŞ VERDİM GELMEDİ SONRA İPTAL OLDU MÜŞTERİ HİZMETLERİ TLF BAKMIYOR ATTIGIM MAİLLERE DÖNEN YOK RESMEN DOLANDIRILDIM MI DİYE DÜŞÜNMEYE BAŞLIYORUM HİÇ BİR GERİ DÖNÜŞ OLMUYOR PARAMI ALIRMIYIM BİLMİYORUM KESİNLİKLE NETDEN SİPARİŞ VERMEYİN VAKİT VE PARA KAYBI İNDİRİMLİ DİYE BURDAN ALDIK DAHA ÇOK ZARAR ETTİK

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*