Boyner’i Kim Kurdu?

Bir çok ünlü markaya ev sahipliği yapan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş 1996 yılında Boyner Holding tarafından İstanbul’da kuruldu. Boyner Holdingin sahibi olan Cem Boyner’in sayesinde, kaliteden ödün vermeden günümüze kadar bir çok büyük alışveriş merkezlerinde yer edinen Boyner 139 adet mazaya sahiptir. Bünyesinde çalıştırdığı bilinen minimum personel miktarı 5.219 kişidir.

2003 yılından itibaren bayilik sistemine geçen Boyner, ülke çapında bayilikler vererek faaliyetini Türkiye’nin pek çok iline taşıdı. Şimdiye kadar Diyarbakır, Denizli, İzmir, Eskişehir, Muğla, Antalya, Kahramanmaraş, Manisa, Kütahya, Afyon, Rize, Samsun ve Şanlıurfa illerine taşınan Boyner Mağazaları, gelişen ve büyüyen bayi ağı ile Boyner markasının Anadolu’da bilinirliğinin gün geçtikçe artırıyor.

Nar taneleri adı altında çıkarttıkları sosyal sorumluluk projelerinin sloganı “Güçlü genç kadınlar, mutlu yarınlar” olan Boyner, bu çalışma ile yetiştirme yurtlarında büyümüş 18 ile 24 yaş aralarında ki kadınların kendi ayakları üzerinde durmalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu projenın amacı ise;
* Kadın yoksulluğunun önlenmesi

* Kadın istihdamının artırılması

* Kadınlara yönelik şiddetin önlenmesi

* Toplumsal dışlanma ile mücadele

* Kendine güvenli genç kadınlar

* Sivil toplum/kamu/özel sektör ortak çalışmalarının artırılması’dır.

Cem Boyner

GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*