46 Yok Olan’ın yönetmeni kimdir?

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde oynadığı bir psikoloji-gerilim dizisi olan 46 Yok Olan; yine Beşikçioğlu kalitesine yakışır bir şekilde Türk TV tarihinin unutulmaz dizilerinden olmaya aday bir yapımdır. Özellikle dizinin sahip olduğu psikolojik yön; gerçekten de “o bunu sevmiş, şu şunu aldatmış” tarzı senaryolara sahip Türk dizilerinde bulamayacağınız bir tarza sahip olmasını sağlıyor. Ha bir de yabancı dizi fanatiklerine iyi haber: 46 Yok Olan dizisi de 1 saatlik bölümlerden oluşuyor. Yani bölümleri izlerken şarkılar eşliğinde tüm oyuncuların gösterildiği, 5 saniyelik sahnenin 5 dakikaya yayıldığı çileden çıkartacak anlar yaşamayacaksınız. Daha önce işlenen konularla ve kırdığı tabularla birçok kez gönüllerde taht kuran Erdal Beşikçioğlu; Türk TV’lerinde yeni bir atılımı da gerçekleştirmiş..

46 Yok Olan senaristi

Dr. Jekyll ve Mr. Hyde Romanı’ndan esinlenilerek hazırlanan dizinin yapımcılığını Nunova Film yaparken; senaristliğini Ercan Mehmet Erdem, yönetmenliğini de Serdar Akar üstlenmiştir.

46 Yok Olan konusu

Türkiye’nin seçkin genetik profesörlerinden olan Dr. Murat; bitkisel hayatta olan kız kardeşini hayata döndürmek için bir ilaç üzerinde çalışmaktadır. Bu tedavi için yıllarını veren ve prensiplerinden taviz vermeyen Dr. Murat; sonunda amacına ulaşır. Fakat bu; onu daha önce hayal edemeyeceği bir olaylar zincirinin ortasında bulmasına sebep olur.

46 Yok Olan oyuncuları

Dizide başroldeki Dr. Murat’ı Erdal Beşikçioğlu canlandırırken; yardımcısı Salim’i de yine Behzat Ç.’den hatırladığımız Berkan Şal canlandırmaktadır.

Bu ikilinin yanı sıra Yasemin Allen, Saygın Soysal, Melis Birkan, Ayça Eren, Metin Elgin gibi oyuncular da dizide rol almaktadır.


GÜNCEL YAZILAR:

GELECEK PARTİSİ'Nİ KİM KURDU?


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ KİMİN?


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*