Dadi’nin kurucusu kim?-Çin’in ticari araç üreticisi

Changan’ı kimler kurdu?-Çin’in en köklü otomobil markalarından

BYD Otomotiv kimlerin?-Kökeni hangi ülkeden?

BAIC Otomotiv’in sahibi kim?-Çin’in en büyük otomotiv şirketlerinden biri

Yurtiçi Kargo’yu Kim Kurdu ?

Özel Şirketler, Ulaşım 18 Şubat 2014

1982 yılında taşımacılık sektörüne adım atan Yurtiçi Kargo, Arıkanlı Holding’in katkılarıyla kurulmuştur. Firmanın günümüzdeki sahibi de Arıkanlı Holding olarak bilinmektedir.

Türkiye’de 1996 yılından sonra yurt dışı gönderilerine başlayan kargo şirketi, pek çok müşteriye doğrudan hizmet vermekte ve ürünlerin en hızlı süre zarflarında gönderilmesine katkı sağlamaktadır.

Kargo paketlemesi sürecine 2006 tarihinde adım atan Yurtiçi Kargo’nun standart kutu, rulo paketler ve normal kargo poşetleri gibi gönderim seçenekleri bulunmaktadır.

Elektronik eşyaları garanti kapsamına alabilmek adına havalı paketlerde gönderebilen Yurtiçi Kargo’nun 2011’den sonra Ipad ve Iphone ile gönderim hizmetleri de sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır. Firmanın genel şubesi İstanbul’da yer almaktadır.

Kim Kurdu : Arıkanlı Holdingyurtici-kargo_çalışma-saat

Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

banu gürün 28 Haziran 2016

çok rezıl bir kargo ıkı haftadır kargom gelmedı ya bu işi bırakın yada doğru düzgün yapın

müslim akyüz 12 Ağustos 2016

Hiç memnun kalmadığım bir kargo genelde evde bulunmamıza rağmen bir türlü evde bulamazlar mağdurumda mağdur

martin eden 14 Ağustos 2016

Müslüm Bey;
Yorumunuz yayınlıyoruz fakat ilgili mercilere bu sorununuzu dile getirirseniz daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Veysel Dere 27 Kasım 2017

Yurtiçi Kargo çok sorumsuz başıboş iletişim kopukluğu olan berbat bir Kargo dur bu gönderdiğim kargolardan gördüğüm sonuç

Cengiz Köse 29 Kasım 2017

Kargoyu verdikten 4 gün sonra soruyorum adres yanlış diyorlar şubeye sordurtuyorum dağıtıma çıkamamış şubeden alabilirsiniz diyorlar şikayet dilekçesi oluşturuyorum bu seferde 2 defa gidildi evde bulunamadı diyorlar kargoyusivas merkezden alabilirsiniz diyorlar merkez adrese 120 km.kargomu verdiğim yere iade edin dedim karga halaa yok 10 gün olacak.Kargoyu verirken ilaç olduğunu özellikle söyledim hasta öldü yani ….

Cengiz Köse 29 Kasım 2017

Yorumları okudum herkesde aynı sıkıntı demekki hep aynı şeyi yapıyorlar.Yapılan şikayetlerde boş anlaşilan ilgilenen olmadığı için.Çok mahçup oldum karşı tarafa çok.Yemin ediyorum tüketici haklarına kadar gideceğim gerekiyorsa dava açacağim

ALİ KARA 18 Şubat 2018

Ben de memnun değilim. kargo gitmiyor yerine. Ve lakayıt bi kişi ile diyaloğa gidiyorsunuz.

ALİ KARA 18 Şubat 2018

kargo gitmiyor yerine. Ve lakayıt bi kişi ile diyaloğa gidiyorsunuz.

Narin arslan 3 Mayıs 2018

Yorumları okudum we çok şaşırdım doğrusu.. çünkü ben gerçekten çok memnunum yurtiçi kargodan.. o kadar çok sık kullanıyorum ki bu kargo şirketini ama hiçbir sıkıntı yaşamadım..