ePTTAVM’nin kurucusu kim?-150 yaşındaki PTT’nin geleceğe uzanan kapısı

Pardus’un kurucusu kim?-Türkiye’nin yerli işletim sistemi

PTT Messenger’ı kim kurdu?-Yerli Watsapp, yerli haberleşme.:)

Selahattin Demirtaş kimdir? – Selahattin Demirtaş’ın biyografisi

War Robots’un kurucusu kim?-Yeni neslin Counter Strike’ı

Özel Şirketler, Yazılımlar 19 Ağustos 2017

Yılların eskitemediği Counter Strike’a rakip oyunlardan biri desek yeridir. Piyasaya sürüldüğü günden beri War Robots; mobil cihazlarda en çok tercih edilen, bağımlılık yaparcasına oyuncuyu içine çeken, gelmiş geçmiş en kaliteli ve en zevkli oyunlardan biridir. Oyunu telefonlardan oynamak pek mümkün olmasa da küçük ekranlı bir tabletten dahi saatlerce oynayarak Counter Strike kapışırken aldığınız zevki alabilir, kendinizi sonu gelmez bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz. Günümüze kadar çıkmış Subway Surfers, Temple Run gibi android oyunlarına rakip niteliğindeki oyunlardan biridir.

War Robots’un sahibi kim?

Ne olduğunu bilmeyenler için açıklayacak olursak War Robots; Android cihazlarda bedava oynanabilen, oyuncuların seçtikleri ve geliştirdikleri robotlarla diğer oyuncularla online olarak savaştıkları bir aksiyon, MOBA oyunudur.

Oyunda ilk seviyeden aldığınız robotları savaşlarda kazandığınız para ile geliştirmeniz, daha kaliteli silahlarla donatmanız, hatta yürüyen kale niteliğindeki yeni robotları almanız mümkün. Bu şekilde sonu gelmez bir mücadele edasıyla akşamları vakit öldürmek için, stres atmak için harika bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

War Robots’un kurucusu, yapımcısı ve sahibi, Rus asıllı oyun şirketi Pixonic’tir. 

Oyunun piyasaya sürüldüğü günden beri yapımcılar pek çok yeni güncellemeler yüklemiş; yeni haritalar, robotlar ve silahlar oyuncuları sürekli yenilik yağmuruna tutarak oyunu ilk günkü kalitesinde tutmayı başarmışlardır.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.