Ak Hun Devleti’nin kurucusu kimdir?-Afganistan ve Hindistan’da Hun izleri…

Avrupa Hun Devleti’ni kim kurdu?-Hristiyanların merkezi İtalya’yı titreten Türkler!….

Windows’un kurucusu kim?-Dünyanın tartışmasız işletim sistemi imparatoru

Kitapyurdu(.)com’un sahibi kim?-Türkiye’nin ilk ve en büyük kitap sitelerinden

Tudors’un Sahibi Kim?

Tudors nerenin malı? 1998 yılı içerisinde perakende sektörüne giren marka İstanbul odaklı olarak yer alan mağazalaşma faaliyetlerini Anadolu’ya taşıyarak kısa süre içerisinde Türkiye’de gömlek pazarında bilinmiş olan en önemli markası olarak yer aldı. Son 2 yıl içerisinde ise Dünyanın en önemli gömlek markaları içerisinde kendisine yer bula firma markalaşma hedefi doğrultusunda yurtdışında mağazalaşmaya faaliyetlerine başladı. Günümüzde halen Türkiye dâhil 10 ülkede Tudors çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Tudors için genel anlamda hedef tüketicinin isteklerini her anlamda modern mağazacılık anlayışı kapsamında karşılayarak kendini geliştiren hem Türkiye içerisinde hem de dünyada her zaman en güvenilir ve satış konusunda en yenilikçi gömlek markası olarak yer almaktır.

Tudors’un kurucusu kim?

Piyasa içerisinde Cobalt gömlekleriyle bilinen marka 1,5 yıl önce TUDORS markası adı altında fiyatların 19.90’dan başlayan 72 mağazalık dev bir gömlek mağazaları zincirine dönüşmüştür. Markanın sahibi Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini yürüten Yaşar Ayaydın’dır.

Markanın Sahibini Tanıyalım


AYAYDIN Tekstil Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Yaşar Ayaydın, baba mesleği gömlekçilik işini Cobalt markasıyla beraber sürdürürken, kardeşiyle beraber radikal bir karar alarak izlemiş oldukları televizyon dizisi TUDORS ismini gömlek markasının ismi yapmaya karar vermiştir. Markanın sahibi Ayaydın’a göre Gömlek krallığı sadece ülke sınırlarıyla da sınırlı kalmayacak. Tudors’un sahibi kim? Yaşar Ayaydın mimarlık eğitimi almakla berber uzun süre de inşaat işleriyle uğraşmıştır. Bir gün kardeşi ile beraber Türkiye’de bir dünya markası yaratmayı düşünmüş. Ayaydın, 1998 yılında kurulan Cobalt markasını bir zincire dönüştürdü. Fakat markanın kurumsal bir kimliği yer almıyordu. Markanın kurumsal kimliğini yükseltmek adına İngiltere tarihini anlatmış olan dizinin ismi konuldu.

Yepyeni Projeler Geliyor

Tudors gömlekleri kaliteli mi?

TUDORS markasının şu anda Makedonya’da 2 ve Azerbaycan’da da bir tane mağazası yer almaktadır. Çevre ülkelerle beraber Türklerin yoğun olarak yaşamış olduğu Avrupa’dan yoğun talep geldiğini açıklayan Ayaydın bu sene hedeflerinin yurt dışı olacağını söyledi. 1.5 yılda Türkiye’de yayılan ve bu yıl da yurtdışında bayrak dikeceklerini açıklayan Ayaydın Cobalt 20 mağazayla devam etmek yerine Tudors markasını kurarak büyük bir adım attıklarından bahsetti. Sıfırdan açılan mağaza sayılarının 2012’de 37 taneye ulaştığını söyleyen Ayaydın hedeflerinin müşterilerine en uygun gömlekleri pazarlamak olduğunu belirtti. Ünlü markada gömlek fiyatları 19.90 TL’den başlayan fiyatlardan satılıyor.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.

Enver Ağdağ 18 Haziran 2017

Bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Yasin bayar 19 Haziran 2017

Harbiden helal olsun başarılarınız daim olsun ilk yorumda bende buda bi ilk tudors Ailesi için ☺️???

Baki BEYAZYILDIZ 20 Eylül 2017

Ürünlerinizi satmak istiyorum. İletişime geçermisiniz.

Clation 15 Kasım 2017

Ya clation ya tudors daha kaliteli

Hakan Başara 13 Aralık 2017

Bayilik şartlarınızı öğrenebilirmiyim ?

Gürol zoroglu 15 Ocak 2018

Tudor un reklamını yapiyorsunuz 19 90 diyor reklam reklam arkası 19 99 yaziyor