Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

Batman Kara Şövalye’yi kim çekti?-I’m Batman…

Efendi ile Uşağı kitabını kim yazdı?-Ölüm karşısında herkes eşittir…

Sarar Giyim’in sahibi kim?

Sarar giyimin kurucusu kim?

Sarar Giyim markası Eskişehir merkezli olan Türk giyim-tekstil şirketidir. Sarar giyimin kurucusu Cemalettin Sarar Eskişehir Ticaret Lisesi’ni bitirmiştir. Sarar Giyim San. Ve Tic. AŞ’nin aynı zaman da Yönetim Kurulu Başkanı olarak yer almaktadır. Küçük yaştan itibaren ticaret hayatına başladı ve bu sektörde uzun yıllar esnaflık gerçekleştirdi. Yıllarca babasından kalmış olan Bayat Pazarı’nda yer alan dükkânları içerisinde terzi-hazır giyim işi ile uğraşmaya devam etti. 1983 yılı içerisinde kardeşleriyle beraber fabrikasyon imalata geçmiştir. Hızla büyüyen Sarar markasını kısa sürede yarattı.
Sarar Kuruluş Öyküsü

Sarar kimin malı?

Sarar markasını temeli, 1944’te Abdurrahman Sarar tarafından kurulan terzi dükkânı içerisinde atılmıştır. Daha sonra büyümeye devam eden firma, Eskişehir ili içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarla beraber ev tekstili ve giyim fabrikalarını açabilmiştir. Sarar’ı kim kurdu? Abdurrahman Sarar’ın markası yatırımlarıyla beraber üretilen malın bu konuda yaklaşık %40’ını yurt dışında olmak üzerinde tam olarak28 ülkeye ihraç eden giyim markası pek çok sportif kurumlara sponsor olmuştur. Sarar bu konuda üretimlerinde pamuk hammadde üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Şirketin pek çok ülkede satış mağazaları bulunmaktadır.

Sarar Markasının Hizmet Kalitesi

1944 yılı içerisinde Eskişehir’deki bir terzi atölyesi ile beraber moda dünyasına adım atan Sarar, şık ve yaratıcı tasarımları ile beraber bugün her zaman 5 kıta 51 farklı ülkede boy göstermektedir. Uzman tasarımcıları ve bu konuda ürettiği kaliteli kumaşları ile beraber her anlamda erkek ve kadın giyim dünyasında yer alan moda rüzgârına yön vermektedir. Sarar’ın ev tekstili sektöründe yarattığı farklı tasarımlar ile beraber yaşam alanlarına her anlamda şıklık katmak isteyenlerin vazgeçilmezi olarak yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanında yer alan milyonlarca moda severi, bu konuda yer alan özgün çizgileri ile buluşturmaya devam eden Türk moda devi Sarar kusursuzun peşinde olmaya devam etmektedir. Sarar giyim kimindir sorusuna verilecek yanıt basittir. Abdurrahman Sararın markası çevrimiçi ve doğrudan perakende satış hizmetleriyle beraber, Kurumsal kart uygulaması ile kurumsal olarak yer alan ölçekte alımlarda bulunan müşterilerine her anlamda avantajlı ve özel hizmetler sunabilmektedir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

MEHMET OTURAKÇI 29 Haziran 2017

Ürünlerini giyerim kalitesinden çok memnunun biraz fiyat ucuz olsa daha olur.yonetimini ve sahibini taktir ederim gurur diyorum Allah uzun ömür ve güzel yaşamayı versin Sayglarımla