Isaac Newton kimdir?-Bilimsel başarıları nelerdir?

Sanofi’yi kim kurdu?-Dünyanın en büyük 5. ilaç şirketi

Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

Mynet’i Kim Kurdu?

1998 yılında kurulan Mynet Türkiye’nin ilk Türkçe portalı olma özelliğiyle uzun yıllar geniş kitleleri takibi altına alınmıştır.

Dünyada en fazla ziyaret edilme oranına oluşan dört yüz internet sitesi içerisinde yer alan Mynet’in kurucusu Emre Kurttepeli’dir. 2013 verileri ile 34,464,770 ziyaretçi sayısına ulaşan Mynet, herkesinnvakit geçirmesine olanak tanıyan oyunları, haberleri ve 30’un üzerinde yer alan servisi ile internet dünyasına ayrıcalık kazandırmıştır.

Özellikle tavla, pişti, okey gibi çok oyunculu oyunları ve tek oyunculu flash oyunları ile ilgi toplayan Mynet’in geçmişten günümüze her kullanıcıya hitap edebilecek geniş bir seçenek haznesi bulunmaktadır. Oyun sektöründe yükselişe geçen web sitesi, faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Kim Kurdu : Emre KurttepeliEmreKurttepeli_photo

Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.

münir eroğlu 7 Nisan 2015

mynet maalesef cesur yayın akışı yapmıyor veya yapamıyor….öyle devam ederse ve taraflı ve korkakça yayın yaprsa..artık mynet kullanmayacağım…ilgililere duyurulur….

servet Dağlı 25 Kasım 2015

Myneti eskisi kadar beğenmiyorum ve yapılan haberlerininde objektiflikten uzak ve taraflı yaptığını düşünüyorum bu gidişle artık eski havası kalmayacak gibi…

Murat keklikçi 10 Ağustos 2016

Ben uzun yllardr mynet canak oyncuyum ama emek hirszları bnm puanmı sildiler emre kurttepeye nasl ulaşrm

martin eden 14 Ağustos 2016

Murat Bey;
Mynet sitesinden bu sorununuzu iletebilirsiniz.

murat karaman 8 Haziran 2017

mynet konuları asılsız haber ve usule uygun olmadan yurt içi ahlak bilincine aykırı haberler yapıldığını düşünüyorum artık mynet kullanmayacağım…ilgililere duyurulur….

Oktay Gözüyukarı 16 Ekim 2017

10 senedir kullanıyorum şu dakkadan itibaren taraflı yayıncılığından dolayı siliyorum akıllı telofonumdan çoookkkk taraflısınız

Cengiz 4 Aralık 2017

Mynet google crom a ne zaman girsem meral Akşener haberi var chp nin yalan dolan iddalari var seni nasıl engelleye bilirim zırt pirt ana sayfada cikiyorsun