Lobini’nin kurucusu kim?-Brezilya’nın efsane spor arabaları

Dacon’ı kimler kurdu?-Distribütörlükten kendi otomobilini üretmeye giden bir hikaye

Chamonix NG kimin?-Bu spor araba üreticisinin sahibi kim?

Agrale’nin sahibi kim?-Brezilya’nın yerli otomobil markası

Lumberjack nerenin malı?

Günümüzde bakıldığında ayakkabı ve bot modelleri insanların daha şık ve çekici görünmesini sağladığı gibi aynı zamanda insanların ayaklarını da çeşitli zararlardan ve soğuk havadan korumaktadır. Kullanılan ayakkabı çeşidinin ayakta daha şık bir şekilde durması için satın alınan ayakkabın kaliteli bir marka olması gerekmektedir. Kaliteli bir marka olan ayakkabılar ayakta sürekli olarak kaliteli bir şekilde durduğu gibi aynı zamanda ayakları da özellikle kış mevsiminde daha sıcak tutmaktadır.

Günümüzde bakıldığı zaman kaliteli ayakkabı markalarından biri Lumberjack kullanıcılar tarafından tam not almış bir ayakkabıdır. Lumberjack nerenin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı bir İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalyan malı olan bu ayakkabı ve bot modelleri kişiler tarafından oldukça uzun bir süre çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Lumberjack Kimin Malı

Günümüzde en kaliteli ayakkabılar içerisinde gösterilen Lumberjack ayakkabı ve bot modelleri günümüzde kişiler tarafından en çok tercih edilen ayakkabı markası haline gelmiş bulunmaktadır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı modeli İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalya’da kurulan bu ayakkabı markasına son zamanlar Türk ayakkabı işi ile uğraşan iş adamı Mehmet Ziylan almaya karar vermiştir. Ziylan grup başkanı yapmış olduğu çalışmları sonucunda bu markayı da kendi Türk makasını haline getirmeyi başarmıştır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu sorunun cevabı artık Mehmet Ziylan olarak verilmektedir.

Lumberjack’in Sahibi Kim

Lumberjack üretmiş olduğu bot modelleri ile özelikle kış mevsimlerinde insanların bir numaralı tercihidir. Lumberjack’in sahibi kim diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanlar tarafından kurulmuş olan bu marka zaman için Türk bir iş adamı tarafından satın alınmıştır. Ayakkabı sektöründe çalışan Mehmet Ziylan Lumberjack markasının şuan ki sahibidir.

Lumberjack Kimlerin

Günümüzde en kaliteli ayakkabı markalarından biri olan Lumberjack kimlerin diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanların olan bu ayakkabı markası şuanda Türklere ait olan bir ayakkabı markasıdır. Türk şirketi olan Ziylan grup İtalyanlar ile yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda bu markayı Türk markası haline getirmiştir.

Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.

Yaşın alac 11 Aralık 2017

Lamberjack marka bir kışlık bot aldım.Fakat iç tabanı ayağımı rahatsız ediyor.Ayak tabanlarıma ağrı yapıyor.Botun içi rahat değil bir öneriniz var mi

Onur üstüntaş 31 Ocak 2018

Bende bugün spor bir model aldım İnternet sitesinden flo dan fakat tabanı beni rahatsız etti yarın ya değişim yada iade edicem modelide çok sevmiştim halbuki

Selam sadugov 5 Temmuz 2018

Bende spor bir modelini aldim kral. Adamlar kopmuş on numara ayakkabi yapiyorlar nike adidas hava civa sizde alin giyin vizilti yapmayin ayakkabilar güzel hadi eyvallah…

Ersin Binici 25 Temmuz 2018

Ben geçen yıl bez tarzi spor ayakkabı aldım toplamda 3 ay giymedim. fakat ürün 3 yerinden yırtıldı. Kaliteli ayakkabi hemen yirtilmaz Lumberjack Firma yetkilileri hizmet sürelerinin 6 ay olduğunu söyleyip ilgilenmediler. Spor ayakkabisini kisinmi giyecegim de yirtildigi zaman bana hizmet vereceksiniz. Hizmet internet sitelerinde reklam yapmayla olmaz. Kaliteliyiz diyorsanız kaliteli hizmet vereceksiniz. Sadece satış yapmayla bu is olmaz satış sonrası hizmet vermeyi deneyin bence. Hiç memnun kalmadım.

ömer kahveci 6 Kasım 2018

on numara ayakkabı. çok başarılı 2 senedir lumberjack giyiyorum ama son altı ay içinde fiyatları çok uçtu..
yerli malı yurdun malı.