Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

Batman Kara Şövalye’yi kim çekti?-I’m Batman…

Efendi ile Uşağı kitabını kim yazdı?-Ölüm karşısında herkes eşittir…

Lumberjack nerenin malı?

Günümüzde bakıldığında ayakkabı ve bot modelleri insanların daha şık ve çekici görünmesini sağladığı gibi aynı zamanda insanların ayaklarını da çeşitli zararlardan ve soğuk havadan korumaktadır. Kullanılan ayakkabı çeşidinin ayakta daha şık bir şekilde durması için satın alınan ayakkabın kaliteli bir marka olması gerekmektedir. Kaliteli bir marka olan ayakkabılar ayakta sürekli olarak kaliteli bir şekilde durduğu gibi aynı zamanda ayakları da özellikle kış mevsiminde daha sıcak tutmaktadır.

Günümüzde bakıldığı zaman kaliteli ayakkabı markalarından biri Lumberjack kullanıcılar tarafından tam not almış bir ayakkabıdır. Lumberjack nerenin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı bir İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalyan malı olan bu ayakkabı ve bot modelleri kişiler tarafından oldukça uzun bir süre çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Lumberjack Kimin Malı

Günümüzde en kaliteli ayakkabılar içerisinde gösterilen Lumberjack ayakkabı ve bot modelleri günümüzde kişiler tarafından en çok tercih edilen ayakkabı markası haline gelmiş bulunmaktadır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu ayakkabı modeli İtalyan malı olarak karşımıza çıkmaktadır. İtalya’da kurulan bu ayakkabı markasına son zamanlar Türk ayakkabı işi ile uğraşan iş adamı Mehmet Ziylan almaya karar vermiştir. Ziylan grup başkanı yapmış olduğu çalışmları sonucunda bu markayı da kendi Türk makasını haline getirmeyi başarmıştır. Lumberjack kimin malı diye bakıldığı zaman bu sorunun cevabı artık Mehmet Ziylan olarak verilmektedir.

Lumberjack’in Sahibi Kim

Lumberjack üretmiş olduğu bot modelleri ile özelikle kış mevsimlerinde insanların bir numaralı tercihidir. Lumberjack’in sahibi kim diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanlar tarafından kurulmuş olan bu marka zaman için Türk bir iş adamı tarafından satın alınmıştır. Ayakkabı sektöründe çalışan Mehmet Ziylan Lumberjack markasının şuan ki sahibidir.

Lumberjack Kimlerin

Günümüzde en kaliteli ayakkabı markalarından biri olan Lumberjack kimlerin diye bakıldığı zaman ilk zamanlar İtalyanların olan bu ayakkabı markası şuanda Türklere ait olan bir ayakkabı markasıdır. Türk şirketi olan Ziylan grup İtalyanlar ile yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda bu markayı Türk markası haline getirmiştir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.