Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

Batman Kara Şövalye’yi kim çekti?-I’m Batman…

Efendi ile Uşağı kitabını kim yazdı?-Ölüm karşısında herkes eşittir…

İstikbal Mobilya kimlerin?

İstikbal Markası Hakkında

İstikbal mobilya hangi ülkenin ve nerenin malı?” derseniz; 1957 yılı içerisinde Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesi olarak kapı-pencere tamiratı ve yapımım olarak hizmete başlayan İstikbal, 1980’li yıllara kadar genel olarak dolap, kapı, pencere, masa ve yatak odaları gibi mobilya çeşitlerinin üretimine başladı Hizmet veren atölyeler tek çatı altında toplanınca büyük bir fabrikanın adımı atıldı. Piyasada yer alan arz ve talep dengelerini her zaman en iyi şekilde değerlendiren ve devamlı olarak tüketicinin nabzını tutabilmeyi başaran İstikbal, sadece çek-yat gibi tek bir model içerisinde kendini sınırlandırmayarak, çok daha geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve bu konuda yer alacak ürün portföyüne güncel olarak yeni modelleri eklemiştir. 1990’lı yılların sonlarında ise Kayseri’de dev bir entegre tesis kurulumunu gerçekleştirerek İstikbal markası dünyaya uzanan bir marka haline ulaşmıştır.

İstikbal Kalitesi

Rahatlık ve kalite konusunda hiçbir şekilde ödün vermeden tasarlanan bu özel modelleri evlerde farklılık yaratmak isteyenler adına her zaman şıklık ve konforla birleştirmeye devam eden İstikbal, birbirinden özel tasarımlarını çok daha geniş ürün gruplarında yansıtmaya devam etmektedir. Oturma gruplarından yatak odalarına kadar pek çok özel koleksiyonlar sunmaya devam eden İstikbal, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar için üretmeye devam etmektedir. İstikbal mobilya kaliteli mi?

Tüketicilerin hayatlarını her daim kolaylaştıran uygulamaları ile beraber her anlamda farklılık yaratmaya devam eden İstikbal markası oldukça kalitelidir. Ev dekorasyonu işlemlerine yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunmaya devam eden binlerce metrekarelik alana sahip olan “Ev Concept” mağazaları ile beraber sektöre çok daha büyük bir ivme kazandırmayı başarmıştır.

İstikbal’in Başarı Hikayesi

 

İstikbal mobilya kimlerin?

1957 yılından bu yana, yılların getirmiş olduğu tecrübesi ve 50 yıllık başarı hikayesi ile beraber mobilya sektörünün her zaman lider kuruluşu olmayı başarabilen İstikbal Mobilya bünyesinde yer alan ürün çeşitliliği, modern tasarımları, kalite anlayışı ve ürün satışı sonrası yer alan hizmetleri ile Türkiye’nin her anlamda en saygın markaları arasında yer almaya devam etmektedir. İstikbal mobilyanın sahipleri kim? Markanın sahibi Memduh Boydak’tır. Tüketici odaklı yaklaşımı ile beraber mobilya sektörünün her an ihtiyaç ve beklenti durumlarına her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmayı başaran marka ev dekorasyonunda lider olmaya devam etmektedir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Alaattin dinç 20 Temmuz 2017

Merhaba ben engelliyim oğlumun düğününu yapamıyorum bir yatak odası bir oturma gurubu alamıyorum üç ayda binlira sakat maaşı var neolur Allah rızası için yardımcı olun