Denver Nuggets’ı kim kurdu?-NBA’in eski ama sönük takımı…

Taxi Driver’ın yönetmeni kim?-Bu efsane filmi kim çekti?

Dünya Doğayı Koruma Vakfı(WWF)’nı kimler kurdu?-Dünyanın en büyük çevre kuruluşu

Bellona’yı kim kurdu?-Boydak Holding’in mobilya devlerinden..

Hepsiburada’yı Kim Kurdu ?

1998 yılında kurulan Hepsiburada.com İstanbul Sultanbeyli’de yer alan 300 personeli ve 14.000 m2’lik çalışma bölgesiyle günümüzün sıklıkla tercih edilen alışveriş sitelerinden biridir.

Aras Kargo, Yurtiçi Kargo ve Geopost ile anlaşmalı olan firma daha önceki adıyla ‘’Infoshop.com.tr’’ olarak biliniyordu. Doğan Holding’in şirketi satın almasının arından 2007 yılı itibariyle 50 milyon dolar üzerinde Ciro elde eden firmanın genel müdürü ve kurucu ortaklığını Kaan Dönmez üstlenmektedir. İnternet girişim sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelen Hepsiburada.com’un üyelerinin %75’lik dilimi erkeklerden oluşmaktadır. En çok ciro elde edilen şehirler arasında Ankara ve İstanbul yer alırken müşterilerin yaş aralıkları ise 25-30’dur.

Kim Kurdu : Doğan HoldingKaan-Sonmez

FOREX'TE 100.000 DOLARLIK YATIRIM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

Kazım Eryılmaz 10 Ocak 2015

Vay be herifler yürüyüp gitmiş helal olsun valla. Hepsiburada.com’un 50 milyon ve üzeri ciro etmesi gelecekte e-ticaret sektörünün büyüyeceğine delalettir bana göre. Ama bu devirdede bu rakamları elde edebilmek için epey şansa ve zengin sponsorlara ihtiyaç var. Adam sonradan doğan holdinge satmış gerçi ama yine de bize tebrikler demek düşer. Allah yürü ya kulum dedim mi kimse tutamıyor:))

Şermin Çetiner 17 Aralık 2015

Holding açmak müşteriye hizmet götürmektir 1 ay oldu hepsiburada. com ma giriş yapamıyorum bu nasıl hizmettir .Müşteri Hizmetleriyle görüştüm, mail attim halan çözüme ulaşılamadi

Mustafa Öztürk 1 Ekim 2016

Mal alırken çok iyi iptal ve iade ederken rezalet müşteri hizmetleri sıfır ya gece sipariş verdim ardından bi aksilik oldu siparişlerin iptalini yapmaya çalıştım böyle bir işlem bulamadım müşteri hizmetlerini aradım siparişlerin sayfasından iptal butonu var diyor ya Allah aşkına böyle bir ekran yokki zaten neyse ben burdan iptal ediyorum dedi 6 adet ürünün sadece 1 adedini iptal etmiş diğer 5 ürün yılan hikayesi oldu 16 gün oldu hergün aramama rağmen hep aynı laflar tekrarlanıyor hiç bir gelişme olmuyor ürünler enson kargo aşamasına geldi halen arıyorum e bu aşamada sipariş iptali yapılamaz ürünleri kargodan almayın geri gelsin e arkadaşım ben sizi günlük aradım siparişlerin iptal edilsin beklenmedik bi para sıkıntıı oldu ben bu ürünlerin alamayacam diye yok ya müşteri hizmetleri anca talebinizi üst birimlere bildireceni söylüyor ardın hep aynı içerikli bir mail mesaj talebiniz alındı çözüme kavuşturulacak yani dicem kolay iade diye bi şey yok hele sipariş iptali hiç yok anlıcanız sizin paranız. Heralde içerde işletiliyor. Müşteri oyalanarak paradan para kazanıyorlar ne demek ya müşteri hizmetlerinin hiç yetkisi yok sadece müşteri oyalama takdiği benim bu aşamada yapacam birşey yok talebinizi üst birimlere bildireceni arkadaşım üst birim kim ben endoğal ve kanuni hakkım olan siparişin iptalini istemişim helde çok kısa bir zaman içerisinde sen hangi hakla kanunları ve müşteri anlayışını hiçe sayıyorsun gerçi kimsenin kanunlardan ve adaletten korkusu yok her zaman alt kısın mağdur oluyor.

Taner misal 4 Ekim 2016

Hepsiburada çok berbat hizmet sunuyor ilk kez alışveriş yaptım çok vasat 20 kez gittigidiyor’dan ürün aldım birinde sorun yaşamadım artı yurtiçi kargo’da aynı vasat hizmet sunuyor yani birdaha asla yurtiçi kargo’da kargo sorgulamanın dakikası 4.99 tl siz hesab edin gerisini