Dadi’nin kurucusu kim?-Çin’in ticari araç üreticisi

Changan’ı kimler kurdu?-Çin’in en köklü otomobil markalarından

BYD Otomotiv kimlerin?-Kökeni hangi ülkeden?

BAIC Otomotiv’in sahibi kim?-Çin’in en büyük otomotiv şirketlerinden biri

ETS Tur kimin?

Özel Şirketler, Ulaşım 19 Kasım 2015

Paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere 1991 yılında kurulan Etstur, turizmin her alanında sunduğu çözümlerle sektörün en önemli tur operatörlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Mehmet Ersoy’a ait olan marka, çatısı altındaki Odamax.com, Didimtur, Jetset, Ucuzabilet ve Etsmice markaları ile günümüzde turizmin tüm gereklilikleri olan ulaşım, konaklama ve acentecilik zincirini misafirleri için bir araya getiriyor.

Ets Ersoy Turistik Servisleri AŞ markası altında hizmet veren Etstur, İstanbul, Kadıköy merkezli hizmet veren bir seyahat tatil acentesi olarak faaliyetlerde bulunmaktadır.

Bunun yanında şirket tur operatörlüğü de gerçekleştirmektedir. 48 şehirde yer alan 130’dan fazla acente ile beraber, web sayfası, mobil uygulama rehberi ve çağrı merkezi hizmeti ile ürünlerine her yerden çok kolay bir şekilde ulaşım imkânı sağlayan marka, turizm zincirini Türkiye’de ilk kuran firmadır. Yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda, tur paketleri, tatil köyleri ve şehir oteli benzeri rezervasyon hizmetleri, araç kiralama ve uçak bileti gibi pek çok hizmette faaliyet gerçekleştiren marka, en fazla yolcu taşıyan ilk 10 tur operatörü içerisinde yer almaktadır. 2014 yılında açıklanan verilerine göre %56’lık pasta payına sahip olarak hizmet vermektedir. Ets tur’u kim kurdu? Etstur 1991 yılında Mehmet Ersoy tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren şirket Türk turizminde önemli bir kilometre taşı olarka yer almaktadır.

 

Firma Hakkında

 

Türkiye’nin her zaman en önde gelen seyahat ve turizm kuruluşlarından bir tanesi olan Etstur, yurt içerisinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını etkin olarak yapabilmektedir. Türkiye içerisinde 60, yurt dışında ise genel olarak 40 ajansı kapsayan yüzlerce tur paketi üretmeye devam eden marka, çatısı altında birçok markaya da yardımcı olmaya devam etmektedir. Ets turun kurucusu kimdir ? Mehmet Ersoy tarafından kurulan Etstur geniş kitlelere hizmet gerçekleştiren seyahat acentesi olarak her zaman müşterilerine en iyi hizmeti ulaştırmayı amaçlamaktadır. Ets tur ne zaman kurulu? Ünlü organizasyon şirketi 1991 yılında kurulmuştur. Şirket Türkiye içerisinde pek çok firma ile bağlantılı olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Gemi İşleten Tek Firma

 

Şirket, 2012 senesi içerisinde, uzun senelerdir aracılık gerçekleştirdiği cruise turlarına ağırlık vermeye devam etmiş, kendi gemilerini de bu alanda işletmeye başlayarak ülkemizde gemi seyahatinin gelişmesine önemli katkılar sağlamıştır. Ets tur kimlerin? (Hissedarları) 2012 senesinden bu yana Aegean Paradise ile beraber 2013 ile 2015 sezonlarında Aegean Odyssey gemilerinin aktif olarak işletmecisi durumunda bulunan firma cruise konusunda Türkiye’de gemi işleten tek turizm firması olarak yer almaktadır.

 

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Abdulkadir kösedağ 6 Aralık 2017

ETS. Ciddi güvenilir sağlam bir turizm taşımacılık şirketidir seviyorum hizmet kalitesi çok mükemmel çalışmak isterim kıbrısta n saygılar sevgiler