Isaac Newton kimdir?-Bilimsel başarıları nelerdir?

Sanofi’yi kim kurdu?-Dünyanın en büyük 5. ilaç şirketi

Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

English Home’u Kim Kurdu?

Ev tekstil ürünlerinde dünya üzerinde iyi bir yer edinmiş olan English Home Turgut Aydın Holding tarafından kuruldu. Ortadoğu ve Balkanlarda lider marka olma hedefiyle yola çıkan English Home, bugün 115’i Türkiye’de 15’i ise yurtdışında olmak üzere 130 mağazasıyla tüketicilerine hizmet veriyor.

Ürünleriyle İngiliz ev standartını farklı ülkere sunan English Home, ev dekorasyonu konusunda kullanıcıların vizyonunu ürünlerinin renk tonları ve desenleri ile genişletiyor. Özellikle Türkiyede yoğun bir kitleye hitap eden English home markası 100’ün üzerindeki iletişim noktasıyla Arnavutluk sınırlarından Ukrayna ve çevresine kadar evini kuran herkese istediği ürünleri sunmaktadır. Kendi bünyesinde barındırdığı Nine West, Park Bravo ve Enzo gii markalarla da kısa sürede gelirlerini katlayan English Home son olarak Landmark ile anlaşmıştır.

Özellikle AVM’lerde ve halka hitap edecek noktalarda konumlandırdıkları mağazaları ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkaran English Home mobilya aplikasyonlarıyla vizyonlarını genişletme kararı almıştır. ‘’Markalı ihracatın önünü açma’’ düşüncelerini dünya geneline yaymayı hedefleye Genel Müdür Erdem Gündüz, farklı yatırımların kendilerine güç katacağı düşüncesindedir.
englishhome2

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.

UW 12 Ocak 2015

English Homeros Firması, Internet müşterilerini dolandırıyor. Kırık ürün iadesinde müşteriyi mağdur ediyor. 1400tl alışveriş de kırık ürün olduğundan dolayı iade istediğim için, sadece 1050tl para iadesi yapıldı. E-mailler telefonlar, hep aynı şeyleri tekrarlıyor. Kırık Malın nesine 350tl kesinti Yapılıyor, ayıp. Bu kadar marka Peşinde koşarken, müşteri şikayetlerinde arkalarından geliyor.

sezer 16 Şubat 2016

Ulan nasil kuruldu yazıyorum internete kim kurdu çıkıyor bu nasıl ssite yavvv

Betül Temizkan 18 Ağustos 2016

Müşteri memnuniyeti mi sürekli asabi ve çözüm yeteneği sıfır personellerle çalışarak mı daha bugün personelinizin kötü, yüzsüz ve hakaret dolu muamelesiyle karşılaştım. İsmi de Aytaç Özçomak İstanbul Beşiktaş Ihlamurdere şubenizde kasada duran mağaza sorumlusu konumundaki kişi kendisini bugün ki hakaretlerinden dolayı mahkemeye veriyorum yarın o da hakime selam söyle diyor. Yetkili diye aradığı kişi telefonda kendini sıktığına değmez diyor kim neye değiyor görücez. Ne yazık ki böyle kişilerle çalışıyorsunuz ve büyüme planlarınız var iyiymiş. Aklı olan kaliteli hizmet isteyen daha da o firmaya gitmesin giderseniz de etiketsiz ürünleri ve aynı üründe farklı etiketleri anında tüketici haklarına şikayet edin. Artık bunların sorumsuz tavırlarının sonu gelmeli.

Bahriye göçer 8 Ocak 2017

Siz nasıl bir iş yapıyorsunuz şiparişim hala da gelmedi bir haftayı geçti