Merck&Co.’nun sahibi kim?-Dünyanın en büyük 4. ilaç şirketi

Erzincan Üniversitesi’nin kurucusu kim?-Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi

Batman Kara Şövalye’yi kim çekti?-I’m Batman…

Efendi ile Uşağı kitabını kim yazdı?-Ölüm karşısında herkes eşittir…

Aras Kargo’yu Kim Kurdu ?

Özel Şirketler, Ulaşım 18 Şubat 2014

1979 yılında kurulan Aras Kargo’nun Celal Aras’ın katkılarıyla faaliyetlerini sürdürdüğü bilinmektedir. 750’yi aşkın şubesi ve 8 bin 700’ün üzerindeki kadrosuyla taşımacılığın devleşen firmalarından biri olan Aras Kargo 1994 yılı itibariyle acente sistemine geçiş yapmıştır.

Konveyör sistemini ülkemizde ilk defa uygulayan firma olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanan firmanın Fenerbahçe Spor Kulübü’ne de sponsor olduğu bilinmektedir.

Dünyanın en hızlı yükleme ve boşaltma hizmeti veren firması olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na adını altın harflerle yazdıran firma ISO 9001 belgesine de sahiptir.

Yıllardır sektörün içinde olan Aras Kargo başarılı projelere imza atmakla birlikte müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışla sektörünün verimli firmaları arasına yerleşmiştir.

Kim Kurdu : Celal Aras12374

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

Ramazan güllü 22 Temmuz 2017

Aras kargo dan gelen kargo paketim,1veya 2 gün sürmesi gerekirken 15 günde gelmiş ve kırılmıştır,durumu şikyet için aradığımda yetkili bulunamamış ve telefona cevap dahi verilmemiştir .aras kargo nun çalışması dahi yasaklanmalıdır

Dilek kologlu 15 Ağustos 2017

Aynen bende 7 gündür bekliyorum kargo ortada yok sikayetlerde çözmedi

sema murtezaoğlu 26 Ekim 2017

İstanbul acıbadem şubesi kargomu kaç gündür tutuyor ve yalan söylüyorlar geldik bulamadık diye..asla telefonları açmıyorlar belki 100 defa aradım..ütü masasını ben nasıl taşıyayım 55 yaşındayım..taşımamak için kargoya verdim şu rezaletliğe bakın..haram zıkkım olsun yaptığınız iş..herkes şikayet etmekte haklıymış aras kargoyu..