Tabgaçlar’ın kurucusu kim?-Çin’e kan kusturan nam-ı diğer Kuzey Vey Türkleri

Asya Avar Devleti’nin kurucusu kim?-Orta Asya’dan Kore’ye kadar uzanan bir Türk gücü

Ak Hun Devleti’nin kurucusu kimdir?-Afganistan ve Hindistan’da Hun izleri…

Avrupa Hun Devleti’ni kim kurdu?-Hristiyanların merkezi İtalya’yı titreten Türkler!….

Aras Kargo’yu Kim Kurdu ?

Özel Şirketler, Ulaşım 18 Şubat 2014

1979 yılında kurulan Aras Kargo’nun Celal Aras’ın katkılarıyla faaliyetlerini sürdürdüğü bilinmektedir. 750’yi aşkın şubesi ve 8 bin 700’ün üzerindeki kadrosuyla taşımacılığın devleşen firmalarından biri olan Aras Kargo 1994 yılı itibariyle acente sistemine geçiş yapmıştır.

Konveyör sistemini ülkemizde ilk defa uygulayan firma olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanan firmanın Fenerbahçe Spor Kulübü’ne de sponsor olduğu bilinmektedir.

Dünyanın en hızlı yükleme ve boşaltma hizmeti veren firması olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na adını altın harflerle yazdıran firma ISO 9001 belgesine de sahiptir.

Yıllardır sektörün içinde olan Aras Kargo başarılı projelere imza atmakla birlikte müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışla sektörünün verimli firmaları arasına yerleşmiştir.

Kim Kurdu : Celal Aras12374

Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.

Ramazan güllü 22 Temmuz 2017

Aras kargo dan gelen kargo paketim,1veya 2 gün sürmesi gerekirken 15 günde gelmiş ve kırılmıştır,durumu şikyet için aradığımda yetkili bulunamamış ve telefona cevap dahi verilmemiştir .aras kargo nun çalışması dahi yasaklanmalıdır

Dilek kologlu 15 Ağustos 2017

Aynen bende 7 gündür bekliyorum kargo ortada yok sikayetlerde çözmedi

sema murtezaoğlu 26 Ekim 2017

İstanbul acıbadem şubesi kargomu kaç gündür tutuyor ve yalan söylüyorlar geldik bulamadık diye..asla telefonları açmıyorlar belki 100 defa aradım..ütü masasını ben nasıl taşıyayım 55 yaşındayım..taşımamak için kargoya verdim şu rezaletliğe bakın..haram zıkkım olsun yaptığınız iş..herkes şikayet etmekte haklıymış aras kargoyu..

Hikmet TURAN 11 Ocak 2018

Boyle rezalet gormedim kargom 10 gun oldu teslim edilmedi kargomun nerde oldugunu bilende yok muhatapta bulamiyoruz.Musteri temsilcisi sirketin tek yetkilisiymis gibi konusuyo heleki bayanlar muhatap bulamiyorum konu hakkinda vallahi bakani basbakani bu kadar sikca arasaydim inanin cevap verirdi bunlar babalarinin hayrinami bu isi yapiyolar anlamadim .

Mustafa erdem 25 Ocak 2018

Böyle şirket olmaz olsun aldığınız her kuruş haram olsun

tolga erduran 2 Mayıs 2018

SİTE GÖREVLİSİNE MAKBUZ BIRAKIP GİDİYORLAR.DAİREME KİMSE GELMEDİ.ZİLE BASAN OLMADI.HEP AYNI YALAN.VE BÜ GÜN KARGOM GERİ GÖNDERİLMİŞ.KARGOMU GÖNDERENEDE BİLAKİS ARAS KARGO İLE GÖNDERME DEMİŞTİM REZALET.SİZİ ŞİKAYET EDECEĞİMİZ BİR İRTİBAT DAHİ YOK.4442552 DEFALARCA ARADIM CEVAP YOK.BİRKAÇ SORUMSUZ ÇALIŞANINIZ YÜZÜNDEN ADINIZ ÇOK KÖTÜYE ÇIKTI.NALET OLSUN BU KARGODA HAYVANIMIN İLACI VARDI VE GERİ GİTTİ.ALLAH BELANIZI VERSİN.ÇALIŞINLARINIZI KOMPLE DEĞİŞTİRMELİSİNİZ……..

Mehmet 15 Mayıs 2018

Önem taşıyor muş. Haram olsun hakkım kargom
Kayboldu.bulamıyorlar.