Big Bang Theory’nin yapımcısı kim?-Nerd’lerin dünyasına hoşgeldiniz

Christopher Guy’ı kim kurdu?-Dünyanın en büyük İngiliz mobilyacılarından

Yunanistan’ın kurucusu kim?-Yunanistan tarihi süreci hakkında

Akhisar Belediyespor’u kim kurdu?-Manisa’dan yükselen bir Süper Lig kulübü

A9 TV’yi Kim Kurdu ?

Günümüzde yaptığı yayın ve programlarla oldukça ilgi çeken A9 TV 21 Mart 2011 tarihinde Türksat uydusunda yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’nin 2. dini yayın kanalı olan A9 TV‘nin genel içeriği İslam Aleminin birliği ve beraberliği için çağrı yapmak ve Evrim, Darwinizm konularını çürütmektir.

A9 TV’nin kurucusu ise Cemaat lideri ve yazar olan Adnan Oktar’dır. Yayımladığı kitaplarında genel olarak Harun Yahya mahlasını kullanmıştır.

Yayınlarını Türkçe ve İngilizce olarak yapan A9 TV’nin sloganı ise ”Hayata Bakışınızı Değiştirecek” tir. A9 TV kanalının merkezi şuan için İstanbul‘da bulunmaktadır.

Kim Kurdu : Adnan Oktar

adnan oktar

adnan oktar

Yorumlar

Yazıya 23 yorum yapılmış.

kenan 26 Kasım 2014

Gerçekten dini anlamda hoş sohbetler edebilen, araştırmacı, ilim sahibi kişidir Adnan Oktar. Ancak bazı görüşlerine maalesef katılmıyorum. Yine de saygı duymak gerekir.

Aslan bey 12 Temmuz 2015

Adnan bey mehdiyi anlatiyorsunuz kizla acik sacik yabanci muzikle oynuyorlar sizce bu adam boylemi anlatilir sizin istediginiz batilasma ama mehdinin istedigi dini yaymaktir…ASLAN BEY…

Bora Tuna 22 Ekim 2015

Gece oturumdan sonra yakışıklı erkekler ve kızlar ne yapıyorlar orada?

Fatma ornek 18 Kasım 2015

Bence saçma sapan bir kanal kanal Allah affetsn. Tabi izlemek isteyenler ve hoşlananlar kendileri bilir. Sonuçta basın özgürlüğü var.

Semra kürün 19 Nisan 2016

Kanalı ilk defa izledim PKK ve Kominist belgeseli inş uyanışa sebep olur. Ancak kadına hürriyet adına gayri islami görüntüler yayınlıyorsunuz. Kadına örtünmeleri gerekirken erkekker ise genellikle pür tesettür?!

medine yağmur 2 Ağustos 2016

Gece programiniz tam bir rezalet…

Fatih malaz 25 Ağustos 2016

Seçimler den önce siyasilerin seçim için çektikleri reklamlar vardı Cumhurbaşkanımızın Türkiye Bayrağı ile kendi sesinden seslendirdiği İstiklal marşını seçim sloganına uygun degil diye yasaklayan eeeey RTÜK buna Nasıl müsade verebiliyorsun??

Mustafa yosmaoğlu 9 Eylül 2016

Sadece yalan haberler var Allah’a şükür param yok ama imanım var bu Adnan okadar dindarsa parayla ne işivar. Ben taylanda yaşıyorum ve her yerinde Müslüman var ama adamlar 9.eylül2016tarinde taylanda Müslümanlara eziyet ediyorlar dedi sadece kör cahiller bu adama kanar bence gerçek bir din kanalının yalanla göz boyayarak dini kullanarak para kazanması çok yanlış ben taylandın budist kesiminde yaşıyorum ama burada bile 10.000den fazla Müslüman var ama adamlar yakınlarında taylandın tamamında 3.000 Müslüman var diyor sahtekarlar

Mustafa yosmaoğlu 9 Eylül 2016

Asyalılar Asya Birliği kuruyorlar Allah bilir bu kanalın bundan haberiyoktur
Şu an Tayland başbakanı ve eşi Müslüman bunuda bilmiyorlardır
Önce gitsinler sonra haber yapsınlar yada beni eklediler fareden onlara bir Dk içinde 5 bin Müslüman bulayım burada o zaman anlaşılır yalancılıkları
Kanal A9 sahtekardır

Mustafa yosmaoğlu 9 Eylül 2016

Kapatsınlar zaten bu kanalı Allah’tan konuşurlar ama dönmelerle göbek atarlar

Necim ilhan 27 Kasım 2016

GÜZEL YAYIN YAPILIYOR FAKAT BAYANLAR İSLAMİ ÇERÇEVESİNDE OLSALARDI DAHADA GÜZEL OLACAKTI.

HHÜSEYİN 5 Aralık 2016

adnan beyin buragramındaki din sohbetlerine ve görüşüne şüpesiz doğru dan katılıyorum ama böyle zevkli bir programı ilgisini tam anlam veremedim.. sizce nasıl olurda açıkta kadınlar erkekler burada onlar ne anlatıyor yada anlamdırılıyo o nu anlamış değilim sevgiler saygılar 🙂

Feyzi aksoy 5 Aralık 2016

Sayan hocam seni seviyorum

Feyzi aksoy 5 Aralık 2016

Sayın hocam sizi çok seviyorum. Rabbim sizi canlı görmeyi nasip etsin inşallah.

Osman Sağun 16 Aralık 2016

Adnan hocayı dinlerim lakin acaba da kalmayıp yolundan gitmem .sebebi insanların giyim ve kuşam biraz örf ve adetlerimize göre davranilsa daha güzel olur bilakis gidilen yol batılaşma dır.özümüzü kaybediyoruz dikkat edelim.

fethi akdeniz 17 Aralık 2016

s a hocam cok guzel oynuyorsunuz allah o guzel kalbınızı eksık etmesın saygılarımla fethi akdenız

savaş koç 11 Ocak 2017

arada sırada kanalı seyrediyorum.fakat bayanların çok güzel oluşu ve oyun oynamaları,açık seçik giyinmeleri ile dini sohbet edilmesi durumunda bir bağdaştırma yapamadım.açıklama yapabilecek varmı.

Ahmet emir 4 Mart 2017

Ulan şerefsizler topluluğu dini anlatarak islamı anlatarak mini etekli makyajlı götü başı açık karıların oynatıldığı bir programa nasıl dini program dersiniz alayının Allah belasını versin bu nasıl şeytanlıktır,derhal bu kanalın kapatılması lazım yetkililer islamcı yetkililer nerdesiniz neden bunlara müdahale etmiyorsunuz bu nasıl bir dini programdır …

Gözde emir 9 Nisan 2017

Yalancılar hepsi milletin beynini yıkıyorlar bence kapatılmalı inşallah maaşallah deyip kendilerini birşey sanıyorlar

emre aytar 9 Nisan 2017

Kediciklermiş silerim onları adına koyarım o kediciklerin

Abdullah adıvar 12 Temmuz 2017

Bukadar insanı kandırıyorsunuz Allaha nasıl hesap vereceksiniz. kıyamet gününde biz sizden davacıyız

meraklı 19 Temmuz 2017

Bu adnan Oktar neden dokunulmazdır bir bilen varmı

Aysenur ergul 1 Eylül 2017

onune gelen kanal aciyo ne basitlesti neyin kimin hocasi belli deil bi yalanci hocaefendi kiliklidn kurtuldk kurtcuklari turedi!